Preposlať HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400

06.02.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

V dnešnej novinke sa pozrieme na spoločnosť HP a na ich niekoľko nových tlačiarní. Rad LaserJet Pro ponúkne ako multifunkčné, tak single tlačiarne a zameraním spadá prevažne do kancelárií.

Hneď zo začiatku vás musíme upozorniť, že výrobca zvolil pre svoje nové tlačiarne až neuveriteľne dlhé pomenovanie. Základné vetvy označené ako LaserJet Pro 300 color a LaserJet Pro 400 color sa delí na jednotlivé modely, tak sa poďme pozrieť, na čo sa môžeme tešiť. 

Rada LaserJet Pro 300 color bude obsahovať len jeden model, a to HP LaserJetPro 300 color MFP M375nw. Jedná sa o multifunkčnú laserovú farebnú tlačiareň, ktorá zvládne ako tlač, tak kopírovanie, skenovanie a nechýba tu ani fax. Po stránke vzhľadu je to typický kancelársky prístroj, čomu napovedá celková stavba tela a aj rozmery. Na prednej strane sa nachádza dotykový LCD displej s uhlopriečkou 3.5 palca, ktorý slúži ako k ovládaniu tlačiarne, tak ku kontrole stavu náplňou a zobrazujú sa tu tiež informácie o tlači. HP uvádza najvyššiu rýchlosť tlače 19 stránok za minútu (ppm) pri farebnej aj čiernobielej tlači a tlačiareň zvládne najvyššie rozlíšenie 600 x 600 dpi. Konektivitu zaisťuje predný USB port a na palube nechýba ani rozhranie WiFi pre bezdrôtové pripojenie. Priestor na papier zaisťuje zásobník, ktorý pojme až 300 listov, čo stačí aj do vyťaženejší kancelárie.

 

HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400

Rada LaserJet Pro 400 je podstatne rozvetvenejší a ponúkne hneď päť nových tlačiarní, a to ako multifunkčných, tak single prístrojov. Základné modely sú dva, a to LaserJet Pro 400 color MFP M475dn a MFP M475dw, pričom rozdiel je hlavne vo výbave. Design je takmer identický, ako u vyššie uvedenej tlačiarne a na prednej strane sa opäť nachádza 3.5 palcový dotykový LCD displej. Rovnaké sú aj vlastnosti oboch tlačiarní, ktoré zvládnu tlač, kopírovanie, skenovanie a fax. Proti vyššie uvedenému modelu sa zlepšila rýchlosť tlače, ktorá je teraz 21 ppm pri čiernobielej aj farebnej tlači, pričom najvyššie rozlíšenie 600 x 600 dpi zostalo zachované. Súčasťou štandardnej výbavy je automatický duplexer, vstupný zásobník na 300 listov papiera a predné USB port. Model M475dn ponúkne rozhranie Ethernet a M475dw zase bezdrôtový WiFi prijímač, pričom obe tlačiarne môžete rozšíriť o ďalšie dva zásobníky na papier (2 x 250 listov). 

 

HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400

Rada single tlačiarní je označená ako LaserJet Pro 400 color M451 a na výber budú hneď tri konfigurácie s rozdielnou výbavou (M451nw, M451dn a M451dw). Po stránke vzhľadu sú si všetky tri modely podobné ako vajce vajcu a dizajn je podstatne jednoduchšie, ako u multifunkčných modelov. Jednoduchý ovládací panel sa nachádza na prednej strane tela tlačiarní a skladá sa iba z niekoľkých funkčných tlačidiel a malého monochromatického displeja. Všetky tri tlačiarne disponujú zhodnými výkony, zvládnu tlač o rýchlosti 21 ppm (monochromatická iv farbe) pri najvyššom rozlíšení 600 x 600 dpi a rovnaký je aj vstupný zásobník, schopný pojať 250 listov papiera. Rozdiely sú hlavne v konektívnej výbave. Modely M451nw a M451dw ponúknu bezdrôtovú konektivitu, podporujú službu HP ePrint a vie tiež tlač z mobilných zariadení. Automatický duplexer nájdeme u modelov M451dn a M451dw už v základe, pričom vstupný zásobník ide rozšíriť o ďalších 250 listov papiera, a to u všetkých troch tlačiarní v tejto rade. 

 

HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400

 

HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku HP uvádza novú radu tlačiarní LaserJet Pro 300 a 400


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.