Preposlať Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

28.02.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Dnes budeme pokračovať v novinkách spoločnosti Epson, ktorá uviedla na trh hneď dve nové modelové rady laserových tlačiarní. Obe sú určené hlavne pre kancelárske použitie a výrobca sa okrem iného zameral na čo najefektívnejšiu prevádzku.

 

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

Jedná sa o modelové rady AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N, pričom prvá rada je určená pre stredné a veľké pracovné skupiny a kancelárie a druhá je určená skupinám menším. Zatiaľ čo vyššie postavená rad 9300 zvládne farebnú aj čiernobielu tlač, rad 7000 sa pýši hlavne veľmi rýchlym čiernobielou tlačou. Na dizajne nie je nič extra výnimočné, jedná sa o klasické laserové tlačiarne pre kancelárske použitie, ale sú celkom kompaktné a nájdenie vhodného miesta na prevádzku by tak nemal byť žiadny závažnejší problém. Jedna z najlepších vlastností oboch noviniek je vysoká kapacita vstupného zásobníka papiera, ktorý ide ešte rozšíriť, čo je pre kancelárske použitie určite potrebné. Niektoré vybrané modely sú osadené tiež automatickým duplexer pre pohodlný obojstrannú tlač.

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

Důležitá vlastnost kancelářských tiskáren je také vysoká výtěžnost a ani v tomto ohledu Epson nešetřil. Obě modelové řady zvládnou až 100 000 výtisků měsíčně, takže na nedostatek výkonu si zcela jistě nikdo stěžovat nebude. Co se týče schopností tisku, obě řady zvládnou formáty A6 až A3 a můžeme se těšit také na vysokou rychlost tisku. Řada C9300N zvládne barevný i černobílý tisk na formát A4 rychlostí až 30 stránek za minutu (ppm), zatímco řada M7000N se chlubí černobílým tiskem stejného formátu rychlostí až 32 ppm. Výrobce samozřejmě myslel i na konektivitu a obě řady jsou vybaveny rozhraním Ethernet a podporují tiskové jazyky PDL a protokoly IPsec a IPv6. Díky tomu bude integrace do IT prostředí jednoduchá a bezproblémová.

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

Kvalitnému tlače napomôže technológie zdokonaleného rozlíšenia Epson AcuLaser Colour-obradoch (rada C9300N), vďaka ktorej môže tlač dosahovať rozlíšenie až 4800RiT. Do kancelárie sa jedná o veľmi užitočnú technológiu, preto eliminuje nepravidelné okraje textu a zaručuje tlač grafov, tabuliek, grafiky a schematických výkresov vytvorených v aplikáciách CAD v jasných a výrazných farebných odtieňoch. Obe modelové rady disponujú nízkou spotrebou energie a tiež priaznivými prevádzkovými nákladmi, čo sú určite dôležité vlastnosti, ktoré koľkokrát rozhodujú o kúpe. Vďaka celkovej úspornosti si obe rady vyslúžili certifikáciu Energy Star. Obe tieto zaujímavé novinky sa na našom trhu začali predávať tento mesiac a ich cena začína na 2250 eur za radu C9300N a 1358 eur vrátane DPH za radu M7000N. 

 

Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Epson AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.