Preposlať Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma

20.10.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Canon predstavila hneď tri nové tlačiarne zo svojej modelovej rady Pixma av dnešnej novinke sa pozrieme, na čo sa môžeme tešiť. Jedná sa o multifunkčné tlačiarne, ktoré sú určené prevažne pre domáce použitie a podľa toho vyzerá aj ich výbava a cena.

Jedná sa konkrétne o modely s označením Pixma MG4120 Wireless Photo All-in-One, Pixma MG3120 Wireless Photo All-in-One a Pixma MG2120 Photo All-in-One a pozrieme sa pekne na všetky tri modely postupne. Všetky tri modely sú osadené systémom jednoduchého zapojenia náplňou, čo vám uľahčí hlavne výmenu. Začneme tým najlepším, čo je MG4120. 

 

Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma

Canon Pixma MG4120 Wireless Photo All-in-One


Jedná sa o najlepšie vybavenú a najvýkonnejší tlačiareň zo všetkých troch modelov, pričom okrem tlače zvládne aj kopírovanie a skenovanie. Po stránke designu sa jedná o vcelku elegantný model, pričom určite oceníte kompaktné rozmery, ktoré vám uľahčia nájdenie vhodného miesta na stole a samotnú manipuláciu. Na hornej ľavej strane tela tlačiarne sa nachádza prehľadný ovládací panel, ktorý je doplnený aj farebným, 2.4 palcovým LCD displejom, na ktorom sa zobrazujú informácie o tlači a tiež nastavenia tlačiarne. V základnej výbave dostanete automatický duplexer, vstavanú čítačku pamäťových kariet a tiež technológiu Full HD Movie Print. K tlačiarni dostanete aj softvér CloudLink, ktorý vám umožní online tlač z Canon iMAGE GATEWAY alebo z Picasa. O konektivitu sa postará USB port a nechýba ani vstavaný WiFi prijímač. Čo sa týka výkonov, tak sa môžete tešiť na 9.9 stránok za minútu (ppm) pri čiernobielej a 5.7 ppm pri farebnej tlači, čo sú na domácej tlačiareň celkom slušné hodnoty. Cena tohto modelu začína na 130 dolároch (cca 2340 Sk bez DPH).

 

Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma

Canon Pixma MG3120 Wireless Photo All-in-One


Tento model sedí o triedu nižšie, ako vyššie uvedená Pixma MG4120 a to sa premietlo hlavne vo výkonoch. Oba modely sú si vcelku dosť podobné a tento tiež ponúkne tlač, kopírovanie a skenovanie. Fax tu opäť chýba, ale vzhľadom k zameraniu na domácnosť to nie je nič prekvapivého. Výbava tohto modelu je tiež vcelku slušná, v základe dostanete automatický duplexer pre obojstrannú tlač, čítačku pamäťových kariet a nechýba ani technológia Full HD Movie Print. Po stránke výkonov je to proti vyššie uvedenému modelu trochu horšie a táto tlačiareň ponúkne 9.2 ppm pri čiernobielej a 5 ppm pri farebnej tlači, avšak do domácnosti je to stále slušné. O pripojení k počítaču sa postará USB rozhranie a pomocou WiFi prijímača môžete tlačiareň zapojiť bezdrôtovo to siete. Cena tohto modelu je 80 dolárov (cca 1440 Sk bez DPH).

 

Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma

Canon Pixma MG2120 Photo All-in-One


Jedná sa základný model tohto modelového radu, ale stále zvládne tlačiť, kopírovať a nájdeme tu aj skener. Dizajn tlačiarne je trochu jednoduchšie, než u predchádzajúcich dvoch modelov a na ovládacom paneli chýba LCD displej. Avšak aj tu nájdeme kompaktné rozmery, ktoré vám uľahčia nájdenie vhodného miesta na stole. V základnej výbave dostanete napríklad vstupný zásobník na 100 listov papiera a USB port pre spojenie tlačiarne s počítačom. Rýchlosť tlače je 8.4 ppm v prípade čiernobielej a 4.8 ppm v prípade farebnej tlače a tlačiareň zvládne najvyššie rozlíšenie 4800 x 1200 dpi. Jedna z najväčších výhod tohto modelu bude určite cena, ktorá bola stanovená na 70 dolárov (cca 1260 Sk bez DPH).

 

Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon predstavuje tri nové tlačiarne z radu Pixma


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.