Preposlať Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

29.07.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

V minulej novinke sme vám predstavili dve nové tlačiarne od spoločnosti Canon, ktoré boli určené prevažne do domácnosti. A dnešná aktualita bude patriť opäť tejto spoločnosti a hneď siedmim novým modelom do kancelárie. Poďme sa na ne teda pozrieť.

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

Nové tlačiarne spadajú do modelovej rady ImageClass a sú medzi nimi zastúpené dve farebné multifunkcie, štyri monochromatické multifunkcie a jedna farebná single tlačiareň. Začneme modelmi ImageClass MF8380Cdw a ImageClass MF8080Cw, ktoré majú za úlohu nahradiť tlačiarne MF8350Cdn a MF8050Cn. Okrem iných noviniek sa jedná o dve zo štyroch tlačiarní, ktoré dostali vstavaný WiFi prijímač. Obe tlačiarne zvládnu ako tlač, tak kopírovanie, skenovanie a nechýba tu samozrejme ani fax, čo je pre kanceláriu jedna z najdôležitejších vlastností. Design je v tejto modelovej rade vedľajší, sú to proste klasické multifunkčné tlačiarne, ktoré síce nie sú ktovie ako pekné, ale hrá sa tu hlavne na funkčnosť. Ovládací panel bol proti predchádzajúcej generácii trochu vylepšený, teraz pôsobí prehľadnejším dojmom a ďalšou novinkou je možnosť priamej tlače z USB flash disku, čo je vec viac než praktická. Nižšie postavený model MF8080Cw zvládne čiernobielu tlač rýchlosťou 12 stránok za minútu (ppm) a farebný je dielom 8 ppm. Lepšie vybavený súrodenec označený ako MF8380Cdw je na tom lepšie aj v tomto ohľade a vie 21 ppm v čiernobielej aj farebnej tlači.  

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

Ďalší na rade je model ImageClass LBP7660Cdn, ktorý nahrádza ImageClass LBP7200Cdn. Táto single tlačiareň sa pýši kompaktnejšími rozmermi, než má jej predchodca a zvládne rýchlosť tlače až 21 ppm a to ako v čiernobielej, tak farebnej tlači. Môžeme sa tešiť aj na vstavaný WiFi prijímač a automatický duplexer pre pohodlnú obojstrannú tlač. Nakoniec sa pozrieme na štyri monochromatické multifunkčné tlačiarne označené ako ImageClass MF3010, ImageClass MF4570dw, ImageClass MF5960dn a ImageClass MF5950dw. Základný model z tejto skupinky je ImageClass MF3010, ktorý sa pýši hlavne veľmi kompaktným dizajnom a zvládne tlač, kopírovanie a skenovanie. Maximálna rýchlosť tlače je 19 stránok za minútu (ppm) a v základnej výbave dostanete okrem iného vstupný zásobník na 150 listov papiera.  

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

Ďalšia zastávka je u vyššie postaveného modelu ImageClass MF4570dw, ktorý sa pýši hlavne lepšou výbavou. Okrem tlače, kopírovania a skenovania tu nájdeme aj fax a nechýba tu ani vstavaný WiFi prijímač. V základe dostanete vstupný zásobník na 250 listov papiera, automatický duplexer a tlačiareň sa pýši energetickou normou Energy Star. Maximálna rýchlosť tlače je 26 ppm. Úplný vrchol ponuky budú tvoriť tlačiarne ImageClass MF5960dn a MF5950dw, ktoré majú najlepšiu výbavu zo všetkých a disponujú tiež najlepšími výkonmi. Samozrejmosťou je prítomnosť faxu, automatického duplexeru, možnosti tlače z USB flash disku a spolu s USB flash diskom môžete použiť aj skener. Základný vstupný zásobník pojme 250 listov papiera a maximálna rýchlosť tlače je 35 strán za minútu. Konektívna výbava zahŕňa USB port a WiFi. A ako to bude s dostupnosťou? Canon začne svoje nové tlačiarne uvádzať do predaja v auguste a bude tak postupne pokračovať až do októbra, kedy sa dočkáme posledného modelu ImageClass LBP7660Cdn. 

 

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

  

Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie

 

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon uvádza sedem nových tlačiarní do kancelárie


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.