Preposlať Kodak ESP Office 2170

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kodak ESP Office 2170

15.04.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Kodak dnes predstavila ďalšiu tlačiareň zo svojej modelovej rady ESP Office a to konkrétne model s označením 2170. V dnešnej novinke sa na túto tlačiareň pozrieme trochu bližšie a odhalíme si prvé technické informácie. e si první technické informace.

 

Kodak ESP Office 2170

Táto atramentová farebná multifunkčná tlačiareň je určená predovšetkým pre použitie v menšej kancelárii, avšak veľmi dobrú službu vám určite urobí aj doma. Vzhľadom na primárne zameranie zvládne tento model tlač, kopírovanie, skenovanie a nájdeme tu aj fax, čo je pre použitie v kancelárii veľmi dôležité. V tejto triede sa na výrazný dizajn príliš nehrá, avšak tento model sa nám veľmi páčil. Telo je klasicky čierne, ale ovládací panel je svetlejší a tlačiareň obsahuje aj štýlovú žltú linku, ktorá dizajn výrazne oživuje. Po stránke veľkosti sa jedná o priemerne veľkú tlačiareň. Nájsť vhodné miesto na stole by nemal byť problém a pohodlná by mala byť tiež manipulácia. Na prednej strane sa nachádza vcelku rozmerný a prehľadný ovládací panel, ktorému dominuje farebný LCD displej s uhlopriečkou 1.5 palca, na ktorom sa zobrazujú informácie o tlači a samotnej tlačiarni. Vďaka tomuto displeju bude ovládanie pohodlné a výrazne vám to uľahčí prácu.  

 

Kodak ESP Office 2170

Samotný ovládací panel je jednoduchý, prehľadný a po ergonomickej stránke je dobre zvládnutý. Súčasťou základnej výbavy je vstupný zásobník na 150 listov papiera a na prednej strane nájdeme tiež vstavanú čítačku pamäťových kariet. Môžete tlačiť aj priamo z digitálneho fotoaparátu a to pomocou rozhrania PictBridge. Čo sa týka pomoci, tento model môže bežať ako pod operačným systémom Windows, tak pod systémom MAC OS 10.4.8 alebo vyššou verziou. Podpora Windows zahŕňa verzie XP, Vista a tiež 7. Konektívna výbava obsahuje USB port pre komunikáciu s počítačom a nesmie chýbať ani WiFi pre jednoduché pripojenie tlačiarne k internetu. Tento model bude vybavený aj rozhraním Kodak Pic Flick App, ktoré vám umožní tlač z niektorých mobilných zariadení, ako je iPhone, iPod Touch, iPad a tiež zo smartphonov BlackBerry.  

 

Kodak ESP Office 2170

Čo sa týka rýchlosti tlače, tak tlačiareň zvládne čiernobielu tlač rýchlosťou 6 stránok za minútu (ppm) a farebná je dielom 4 ppm. Farebnej fotografie o štandardnom rozmere 4x6 sa dočkáme po 38 sekundách. Ako sme sa už zmienili, jedná sa o multifunkčnú tlačiareň, takže môžete používať aj kopírku, skener a fax. Kopírka zvládne 5 kópií za minútu pri čiernobielom a 3 kópie za minútu pri farebnom kopírovaní, čo sú vcelku slušné výsledky a pre použitie v menej vyťažených kanceláriách je to viac ako dostatočné. Skener zvládne fungovať ako s počítačom, tak s USB flash diskom a skenovať môžete tiež priamo do emailu alebo na pamäťovú kartu. Farebný fax má pamäť na 100 stránok a vie si zapamätať až 60 čísel. Táto dobre vybavená multifunkčná tlačiareň by mala byť oficiálne k dispozícii v júni, a to za cenu zhruba 150 dolárov (cca 102 €).

 

 

Kodak ESP Office 2170

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Kodak ESP Office 2170


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.