Preposlať Samsung otvoril dve nové predajné Samsung Centrá v Prahe

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung otvoril dve nové predajné Samsung Centrá v Prahe

15.10.2010 | Redakcia | Komentárov: 0 |

Produkty značky Samsung si môžete nielen pozrieť, ale aj zakúpiť v dvoch nových predajných centrách v Prahe - v pasáži Oasis na Florenci av OC Chodov. Profesionálne vyškolený personál vám tu predstaví ucelený prierez širokým portfóliom produktov spoločnosti Samsung.

Samsung Electronics Co., Ltd, svetový líder vo výrobe spotrebnej elektroniky, dnes otvoril dve nové predajné miesta v Prahe. Bývalý showroom Samsung v pasáži Oasis na Florenci sa mení na predajné miesto. Novo vzniklo Samsung Centrum v OC Chodov na druhom poschodí. Prevádzkovateľom oboch Samsung centier je spoločnosť Fast ČR.

Samsung otvoril dve nové predajné Samsung Centrá v Prahe

Novo otvorená predajné miesta Samsung sú nevyhnutným doplnením pre doteraz jediného predaja Samsung Centrum v Prahe v Paláci Flora. Okrem pražských 3 centier môžete navštíviť značkové Samsung Centrum v Liberci (OC Forum), Brne (OC Olympia) a Košiciach (bazo Olomouc).

V značkových obchodoch Samsung majú zákazníci možnosť dôkladne sa oboznámiť so širokým portfóliom výrobkov spoločnosti Samsung, a to od najnovších 3D LED, LCD a 3D plazma televízorov, domácich kín či Blu-ray prehrávačov vrátane 3D zostáv, videokamier, digitálnych fotoaparátov, práčok a chladničiek alebo mikrovlnných rúr až po vysávača, najnovšie LED monitory či inovatívne mobilné telefóny. Vo všetkých Samsung Centrách nájdete aj vlajkovú loď medzi televízormi - ultratenký designový skvost 3D LED TV Samsung C9000.

Samsung otvoril dve nové predajné Samsung Centrá v Prahe

Samsung Centrum v OC Chodov má otváraciu dobu rovnako ako Samsung Centrum v Paláci Flora, teda denne od 9.00 do 21.00 hod. Samsung Centrum v Oasis Florenc je otvorené po-pia 9:00-18:00 a vur 9:00-12:00.
 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Samsung otvoril dve nové predajné Samsung Centrá v Prahe


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.