OKI


Preposlať Prestížne ocenenie designu nových tlačiarní OKI

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Prestížne ocenenie designu nových tlačiarní OKI

18.10.2010 | Redakcia | Komentárov: 0 |

Modely novej rady farebných LED tlačiarní OKI C500 získali v Japonsku cenu \"Good Design Award\" pre rok 2010.

Vyhlásenie tohtoročných cien "The Good Design Award" prebehlo v Tokiu začiatkom októbra. Medzi víťaza, ktoré hodnotila porota zložená z viac ako 70 dizajnérov, architektov, redaktorov a ďalších odborníkov, sa zaradili aj dve nové tlačiarne OKI C530db a C510dn. Výrobky japonského výrobcu získali túto cenu už po druhé - v roku 2006 ho získala modelový rad C3000.

Užívatelia kancelárskych zariadení požadujú nielen nadštandardné funkcie a spoľahlivosť, ale aj zaujímavý a premyslený design. Významné ocenenie dokazuje, že japonský výrobca tlačových zariadení zvolil správnu stratégiu: "Vylepšením unikátny digitálny LED technológia sa nám podarilo u prevažnej väčšiny našich výrobkov výrazne zrýchliť tlač a zmenšiť ich rozmery," hovorí Ing. Miroslav Tyburec, obchodný riaditeľ spoločnosti Oki Systems (Czech and slovenská). "Konkrétne ocenené modely sa v ponuke farebných tlačiarní pýši vôbec najnižšie výškou, a to pri zachovaní funkcie obojstrannej tlače.", Upozorňuje Tyburec.

Prestížne ocenenie designu nových tlačiarní OKI

Tsutomu Yamamoto, manažér vývojového a designového tímu OKI, sa zúčastnil slávnostného predstavenia ocenených tlačiarní v Prahe.

Všetky modely radu C500 majú novo zapojené štyri farebné tonery do samostatnej jednotky. Dohromady s novým usporiadaním valcov tak tvoria unikátne kompaktné tlačiarne. Vďaka týmto zmenám došlo v porovnaní s inými bežnými modelmi zmenšenej veľkosti tlačiarne o 10 centimetrov a na zníženie objemu o takmer 40%.

"Veľmi nás teší, že naše novinky C530dn a C510dn získali ocenenie za svoj unikátny dizajn. Zastávame filozofiu, ktorú nazývame S3, pod ktorou sa skrývajú tri kľúčové slová: Simple, Smart a Solid. V tejto filozofii hodláme pri tvorbe našich ďalších výrobkov naďalej pokračovať, "dopĺňa Harushige Sugimoto, prezident spoločnosti OKI Data.

Ocenenie "The Good Design Award"
Systém oceňovania výrobkov značkou Good Design vytvorilo v roku 1957 japonské ministerstvo priemyslu a medzinárodného obchodu. Projekt si kladie za cieľ všestranne podporovať rôzne oblasti života (napr. architektúru, životné prostredie, komunikáciu, experimentálne design v technických disciplínach) a usiluje o to, aby boli vysoko kvalitné výrobky dostupné v rovnakej miere podnikom i jednotlivým spotrebiteľom.

 

Prestížne ocenenie designu nových tlačiarní OKI

Zdroj: OKI Systems (Czech and slovenské)
 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Prestížne ocenenie designu nových tlačiarní OKI


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.