Preposlať Konica Minolta bizhub C35P

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Konica Minolta bizhub C35P

19.10.2010 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

V dnešnej novinke sa pozrieme na spoločnosť Konica Minolta, ktorá predstavila svoj nový bizhub. Jedná sa o model s označením C35P a je určený pre použitie v menej vyťažených kancelárii alebo v domácnosti.

Konica Minolta bizhub C35P

Čo sa týka hlavných vlastností, tak tento model je laserová farebná tlačiareň, ktorá je zameraná hlavne na tlač o formáte A4, takže do domácnosti je naozaj ako stvorená. Design je klasický, tlačiareň má prísne geometrický tvar a vďaka relatívne kompaktnej veľkosti by nemal byť problém nájsť pre ňu vhodné miesto na stole. Dvojfarebné prevedenie je príjemným osviežením a páčilo sa nám. Manipulácia bude zrejme tiež v pohode. Jednoduchý ovládací panel sa nachádza na prednej strane tela tlačiarne a skladá sa z prehľadného kruhového ovládača a monochromatického displeja, na ktorom sa zobrazujú informácie o tlači a tlačiarni. Vďaka tomuto panelu určite nebudete mať s ovládaním vôbec žiadne ťažkosti, pretože je všetko riešené naozaj intuitívne a určite si na všetko rýchlo zvyknete. Zásobník na papier môžete u tohto modelu rozšíriť až na 850 listov papiera, čo je skutočne veľa a je to dostatok aj pre vyťaženou kanceláriu. Za príplatok si tu môžete rozšíriť veľa vecí, napríklad harddisk, ktorý môže mať kapacitu až 40 GB. Základná pamäť 256 MB RAM tiež nie je konečná, finálová hodnota môže byť až 768 MB RAM.

Konica Minolta bizhub C35P

Konica Minolta bizhub C35P

Čo sa týka konektivních možností, nájdete tu väčšinu súčasných bežne používaných komponentov. O prepojenie s počítačom sa stará rozhranie USB, ďalej tu nájdete aj Ethernet a automatický duplexer, ktorý slúži k pohodlnému obojstrannej tlači. O pohon tohto modelu sa stará procesor pracujúci na frekvencii 800Mhz, takže výkony tlačiarne sú vcelku zaujímavé. Čas potrebný k zahriatiu je 39s a prvého výtlačku sa dočkáme po 12.9s ako pri farebnej, tak pri čiernobielej tlači. Rýchlosť tlače je maximálne 31stránek za minútu (ppm) pri čiernobielej tlači a 30 ppm pri farebnej tlači, čo sú veľmi dobré výsledky a nestratí sa ani vo vyťaženej kancelárii. V kancelárii sa nestratí ani mesačná záťaž až 120 tisíc výtlačkov. O kvalite tlače zatiaľ bohužiaľ nič nevieme, ale môžeme sa tešiť na maximálne rozlíšenie 600 x 600 dpi pri čiernobielej aj u farebnej tlače. Konica sa tiež nechala počuť, že tento model bude veľmi priateľský k životnému prostrediu, pretože využíva tonery Simitri HD s biomasou, ktoré obsahujú organické a recyklovateľné časti. Predaj tohto modelu už začal au nás sa jeho cena pohybuje od 3500 Sk, čo je vcelku príjemné ocenenie.

Konica Minolta bizhub C35P


 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Konica Minolta bizhub C35P


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.