Preposlať Canon Selphy CP760

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Selphy CP760

16.07.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Tlačiareň Canon Selphy CP760 je zatiaľ posledným prírastkom do rodiny kompaktných fototlačiarní Selphy. Tento model je zameraný priamo pre použitie v málo vyťaženej domácnosti, čomu zodpovedá aj cena a veľmi nízke prevádzkové náklady.

Tlačiareň Canon Selphy CP760 je zatiaľ posledným prírastkom do rodiny kompaktných fototlačiarní Selphy. Tento model je zameraný priamo pre použitie v málo vyťaženej domácnosti, čomu zodpovedá aj cena a veľmi nízke prevádzkové náklady.

Canon Selphy CP760

CP760 je o dosť menšia, než drvivá väčšina súčasných atramentových fototlačiarní. Po designovej stránke sa nám veľmi páčila a potešila nás elegantnými, ale triezvymi tvarmi. Rozmery prístroja sú 20 x 14.2 x 8.4 cm a hmotnosť činí 997 gramov. Takže manipulovať s tlačiarňou je naozaj hračka a bez problémov ju umiestnite na akýkoľvek stôl. Za mierny príplatok si môžete dokúpiť externý USB Bluetooth adaptér. Vstavaný zásobník na papier je len na rozmer 4x6, ale za príplatok si môžete prikúpiť zásobník na väčší papier. Na vrchnej strane tlačiarne sa nachádza ovládací panel, ktorý je doplnený 2.5 palcovým TFT displejom, na ktorom si môžete prezerať fotografie pred tým, než ich vytlačíte. Tlačiareň obsahuje aj slot na pamäťové karty a podporuje typy Compact Flash/Microdrive, SD/MMC a Memory Sticks. Nájdete tu tiež systém PictBridge pre priamu tlač z fotoaparátu a USB slot.

Canon Selphy CP760

CP760 používa najmodernejší atramentový systém tlače, ktorý má najväčšiu zásluhu na kvalitnej tlači. Zobrazenie farieb je naozaj realistické a výsledné fotografie obsahujú veľa detailov. Ostrosť je taktiež na vysoko nadpriemernej úrovni, a to ako textu, tak fotografií. Čo sa týka rýchlosti tlače, tak tá je v porovnaní s konkurenciou len na priemernej úrovni. Nie je to síce najhoršie a po čase si na to zvyknete, ale určite sa dajú v tomto ohľade zohnať aj výkonnejšie prístroje. Prevádzkové náklady sú ale na relatívne nízkej úrovni, čo nás potešilo. Najvyššie rozlíšenie farebnej tlače je 300 x 300 dpi a priamo na ovládacom paneli tlačiarne môžete na fotografiách upravovať červené oči. Tlačiareň funguje bez problémov snáď pod všetkými operačnými systémami, vrátane Windows Vista a MacOS.

Canon Selphy CP760

Canon Selphy CP760 je naozaj nadpriemerná a kvalitná kompaktná fototlačiareň, ktorá ponúka kombináciu nízkej ceny, skvelej kvality a fotografií a rozumných prevádzkových nákladov. Trochu sa nám nepáčila rýchlosť tlače a absencia rozhrania bluetooth (musíte si priplatiť), ale v porovnaní s kladnými vlastnosťami to zasa až tak hrozné mínusy nie sú.

Canon Selphy CP760

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon Selphy CP760


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.