Preposlať Canon Pixma MX700

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma MX700

21.05.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Canon Pixma MX700 je multifunkčná stanica, ktorá vyniká kombináciou veľmi vysokej kvality tlače a rýchlosti. Chýba jej síce pár prvkov výbavy oproti konkurencii, ale na druhej strane má veľmi priaznivú cenu a preto sa jedná o ideálny stroj do domácnosti.

Canon Pixma MX700 je multifunkčná stanica, ktorá vyniká kombináciou veľmi vysokej kvality tlače a rýchlosti. Chýba jej síce pár prvkov výbavy oproti konkurencii, ale na druhej strane má veľmi priaznivú cenu a preto sa jedná o ideálny stroj do domácnosti.

Canon Pixma MX700

Telo prístroja je z kombinácie čierneho a šedého plastu a vyzerá veľmi dobre. Rozmery stanice sú 48 x 46.2 x 23.8 cm a hmotnosť je 10 kg. Manipulácia s tlačiarňou je teda veľmi jednoduchá, rovanko ako aj nájdenie vhodného miesta pre ňu. Na prednej strane sú umiestnené dve čítačky pamäťových kariet a systém PictBridge, takže môžete tlačiť fotografie priamo z karty, alebo z digitálneho fotoaparátu, ktorý systém PictBridge taktiež podporuje. Ovládací panel síce vyzerá na prvý pohľad neprehľadne, ale akonáhle sa v ňom zorientujete, zistíte, že ovládanie je veľmi jednoduché. Farebný LCD displej uprostred prednej časti má uhlopriečku 1.8 palca. Tlačiareň má dva zásobníky na papier, pričom predný má kapacitu 110 listov a zadný 150 listov. Celkovo je to teda 260 listov papiera, čo je veľmi slušná hodnota, keď zoberiete do úvahy, že je Pixma MX700 určená výhradne pre použitie v domácnosti.

Canon Pixma MX700

Canon Pixma MX700 využíva k tlači štvoratramentový systém s inndividuálnymi nádržkami na farbu. Jedná sa o multifunkčnú stanicu, takže dokáže tlačiť, kopírovať, skenovať a faxovať.Trochu nám chýbal automatický duplexer, ktorý sa stará o automatické prevracanie stránok pri obojstrannej tlači. Čítačka pamäťových kariet podporuje väčšinu súčasných formátov, ale na niektoré budete potrebovať adaptér, ktorý nie je súčasťou balenia a budete si ho musieť prikúpiť.

Canon Pixma MX700

Čo sa týka rýchlosti, tlačiareň zvládne tlač farebných fotografií rýchlosťou 1.07 stránky za minútu (ppm) a tlač textu je 7.41 ppm. Kopírovanie prebieha rýchlosťou 3.95 ppm. V porovnaní s konkurenciou sú tieto čísla ľahko nadpriemerné. Kvalita tlače textu a grafiky je na špičkovej úrovni a tlač farebných fotografií je tak isto ľahko nadpriemerná. Scanner odvádza špičkovú prácu, a to pri skenovaní či už farebných, alebo čiernobielych dokumentov.

Canon Pixma MX700

Celkovo je Canon Pixma MX700 veľmi nadpriemerná multifunkčná stanica. Na to, že je zameraná na domácnosť disponuje skvelou kvalitou tlače textu, aj grafiky. Všetky ostatné vlastnosti stanice fungujú veľmi dobre a spoľahlivo. Cena stanice sa pohybuje okolo 6000 korún a prevádzkové náklady sú veľmi príjemné, takže túto stanicu môžeme len doporučiť.

Canon Pixma MX700

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon Pixma MX700


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.