Preposlať Epson PictureMate PM 270

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson PictureMate PM 270

15.05.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Kompaktné fototlačiarne sa vyvíjajú veľmi rýchlo a oveľa rýchlejišie, ako ich väčší kolegovia. Kvalita tlače sa neustále zvyšuje, rovnako ako aj rýchlosť tlače. Naopak, cena ide veľmi rýchlo nadol....

Kompaktné fototlačiarne sa vyvíjajú veľmi rýchlo a oveľa rýchlejišie, ako ich väčší kolegovia. Kvalita tlače sa neustále zvyšuje, rovnako ako aj rýchlosť tlače. Naopak, cena ide veľmi rýchlo nadol a už v súčasnej dobe sa jedná o veľmi lacné a dostupné prístroje. Jeden z najlepších prípadov takéhoto vývoja je modelová rada Epsonu s názvom PictureMate. Dnes sa pozrieme na model Epson PictureMate PM 270.

Epson PictureMate PM 270

Tlačiareň PM 270 je postavená v podobnom designe, ako predchádzajúce modely tejto rady. Po designovej stránke je to teda veľmi pekný a moderný prístroj. LCD displej sa oproti predchodcom zväčšil, a to na 3.6 palcov. Pod ním nájdete ovládací panel, ktorý je veľmi prehľadný a jednoduchý na ovládanie. Podľa očakávaní môžete tlačiť aj bez pripojenia tlačiarne k PC. Pokiaľ máte bluetooth modul, môžete tlačiť aj z mobilného telefónu. Pomocou systému PictBridge sa dá tlačiť priamo z digitálneho fotoaparátu, alebo z pamäťovej karty. Bluetooth modul nie je v základnej výbave a budete si ho musieť prikúpiť. Ale nejedná sa o veľkú investíciu, takže túto kúpu určite doporučujeme. Potom už budete môcť tlačiť skutočne všade.

Epson PictureMate PM 270

Rovnako, ako ostatné tlačiarne v tejto kategórii, aj Epson PictureMate PM 270 podporuje tlač fotografií len vo formáte 4x6. Podpora fotografií 5x7 by bola určite príjemná, ale nemyslím si, že je to nevyhnutné. Na krabici a na oficiálnych stránkach výrobcu je uvedená najvyššia rýchlosť tlače 37 sekúnd na jednu fotografiu. Bolo pre nás veľké prekvapenie, keď sme pri našom meraní dosiahli rýchlosť 35 sekúnd na jednu fotografiu. To sa veľmi často nestáva a väčšinou býva rýchlosť tlače dlhšia, ako tá, ktorú výrobca uvádza. Nielen rýchlosť tlače, ale aj jeho kvalita je na skvelej úrovni. Hlavne zobrazenie čiernej farby je v tejto kategórii absolútne skvelé a v tomto smere lepšiu tlačiareň nenájdete. Zobrazenie ostatných farieb je taktiež na vysoko nadpriemernej úrovni.

Epson PictureMate PM 270

Celkovo je Epson PictureMate PM 270 veľmi nadpriemerná tlačiareň, ktorá poteší zaujímavým designom, kvalitou tlače a aj jeho rýchlosťou. Nízka cena a jednoduchá ovládateľnosť je už len čerešnička na torte a pokiaľ sa chystáte kúpiť si kompaktnú fototlačiareň, neváhajte, tento model je určite správna voľba.

Epson PictureMate PM 270

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Epson PictureMate PM 270


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.