HP


Preposlať HP Photosmart D7160

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart D7160

05.06.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Dnes sa pozrieme na atramentovú tlačiareň HP Photosmart D7160. Tento model bol vybavený snáď všetkým, čo by ste od takej tlačiarne očakávali. Môžete dokonca tlačiť aj priamo z pamäťovej karty.

Dnes sa pozrieme na atramentovú tlačiareň HP Photosmart D7160. Tento model bol vybavený snáď všetkým, čo by ste od takej tlačiarne očakávali. Môžete dokonca tlačiť aj priamo z pamäťovej karty. Pre úpravu obrázkov môžete použiť editovací software Premier editing software, ktorý je v cene tlačiarne.

HP Photosmart D7160

Ovládací panel vám všetko uľahčí. Je veľmi prehľadný a vďaka nemu sa tlačiareň ovláda veľmi intuitívne a rýchlo. Jednotlivé tlačítka sú umiestenené veľmi logicky. K jednoduchosti a prehľadnosti ovládania napomáha taktiež 2.4 palcový LCD displej, ktorý nájdete na prednej strane prístroja. Ten má naviac skvelé náhľadové uhly, od 0 do 90 stupňov. Vďaka malým rozmerom nie je problém vybrať pre tlačiareň miesto a jednoducho sa s ňou manipuluje. Automatický duplexer v základnej výbave nie je a môžete si ho prikúpiť asi za 80 dolárov (zhruba 1600 korún).

HP Photosmart D7160

HP Photosmart D7160

Photosmart D7160 skvele kombinuje rýchlosť s kvalitou tlače. Tlačiareň zvláda farevnú tlač rýchlosťou 7.5 stránok za minútu (ppm). Jedná sa teda o nadpriemerne rýchly prístroj. Tlačiareň je vybavená cartridgom so šiestimi farbami - čiernou, žltou, azúrovou, svetlo azúrovou, fialovou a svetlo fialovou. Kvalita tlače čiernobielej tlače je skvelá a môžete použiť kľudne aj veľmi malý font. Bez problémov ho prečítate. Tlač fotografií je taktiež veľmi kvalitná, ale v tmavších oblastiach trochu chýbajú detaily.

HP Photosmart D7160

HP Photosmart D7160

HP Photosmart D7160 je veľmi kvalitná a užívateľsky príjemná tlačiareň. Spája kvalitu a rýchlosť tlače, a to ako textu, tak fotografií. Náklady na jeden výtlačok sú vo veľmi rozumných normách.

HP Photosmart D7160

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku HP Photosmart D7160


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.