Preposlať Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

05.03.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

V dnešnej dobe chce ušetriť peniaze každý. Pokiaľ potrebujete kvalitnú tlačireň, ale nechcete za ňu minúť príliš veľa peňazí, prečítajte si náš prehľad najvýhodnejších tlačiarní. Tieto modely ponúkajú najlepší pomer cena / výbava / kvalita.

V dnešnej dobe chce ušetriť peniaze každý. Pokiaľ potrebujete kvalitnú tlačireň, ale nechcete za ňu minúť príliš veľa peňazí, prečítajte si náš prehľad najvýhodnejších tlačiarní. Tieto modely ponúkajú najlepší pomer cena / výbava / kvalita. Nie sú lacné len svojou nákupnou cenou, ale majú aj nízke prevádzkové náklady. Väčšinou sa jedná o modely, ktoré sú zamerané pre amatérskych fotografov, alebo do menej vyťaížených kancelárií a domácností.

Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

1. Canon Pixma iP1800 (cena: 1700 Sk)

Pri nákupe lacnej tlačiarne do domácnosti je práve tento model ten najhorúcejší kandidát. Je veľmi jednoduchá a má kompaktné rozmery, takže sa s ňou ľahko manipuluje a nebudete mať problém nájsť pre ňu miesto. Rýchlosť tlače je zo všetkých tlačiarní v tejto kategórii najlepšia a jeho kvalita je tiež vysoko nadpriemerná. Fotografie sú odolné proti vode a škrabancom. Ich životnosť je 100 rokov pri skladovaní v tmavých priestoroch, 20 rokov pri skladovaní za sklom a 10 rokov, pokiaľ ich necháte len tak pohodené na vzduchu.

Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

2. Canon Pixma Pro9000 (cena: 23500 Sk)

V porovnaní s predchádzajúcou tlačiarňou sa jedná síce o poriadny cenový skok, ale pre amatérskych fotografov proste lepšia a lacnejšia tlačiareň neexistuje. Jedná sa o atramentovú tlačiareň, ktorá využíva systém 8-mich farieb . Kvalita tlače je jedným slovom dokonalá a pokiaľ by ste chceli konkurenčnú tlačiareň, ktorá by mala rovnakú kvalitu tlače, zaplatili by ste ešte o pekných pár tisíc viac. Rýchlosť tlače je tiež nadpriemerná a fotografie majú skvelú životnosť.

Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

3. Dell Color Laser Printer 1320c (cena: 6300 Sk)

Jedná sa o multifunkčnú laserovú stanicu, ktorá je zameraná primárne pre použitie v domácnosti. Jej najlepšia vlastnosť je kombinácia kvality a rýchlosti tlače. Za rovnaké peniaze aj tak kvalitnú laserovú multifunkčnú stanicu len tak nezoženiete. Ako bonus si môžete započítať aj skvelú tlač čiernobielej tlače. Môžete použiť akýkoľvek font, výsledok bude vždy skvele ostrý.

Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

4. HP Color LaserJet CM1015 MFP (cena: 11700 Sk)

S touto cenovkou sa jedná o model, ktorý je zameraný priamo do menej vyťaženej kancelárie. Jedná sa o multifunkčnú stanicu, ktorá dokáže tlačiť, skenovať, kopírovať a pokiaľ ju prepojíte s počítačom, dokáže tiež využívať e-mailových klientov. Kvalita tlače je veľmi dobrá, ale jeho rýchlosť pre nás bola skôr sklamaním. V tomto rebríčku je hlavne kvôli vyčerpávajúcej výbave a funkciám.

Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Najvýhodnejšie tlačiarne pre domácnosť


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.