HP


Preposlať HP Officejet J5780

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Officejet J5780

10.01.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Většina multifunkčních stanic (AIO) jsou v první řadě tiskárny a až v tom druhém jsou to kopírky a všechno to ostatní. HP Officejet J5780 to všechno otočila naopak. Všechny funkce multifunkčních stanic má výborné, ale tiskárna trochu pokulhává...

Väčšina multifunkčných staníc (AIO) sú v prvej rade tlačiarne a až v tom druhom sú to kopírky a všetko to ostatné. HP Officejet J5780 to všetko otočila naopak. Všetky funkcie multifunkčných staníc má výborné, ale tlačiareň trochu pokrivkáva. Je vhodná do menších kancelárií, kde sa veľmi nezameriava na tlač textu.

HP Officejet J5780

Nastavenie a uvedenie do prevádzky je rovnaké, ako vo väčšine atramentových multifunkčných staníc. Jej hmotnosť je príjemných 6.7 kg a rozmery sú: 23.6 x 46.5 x 38.6 cm. Takže manipulácia je veľmi jednoduchá a bez problémov pre ňu nájdete umiestnenie. Fyzické nastavenie zahŕňa klasické a jednoduché úkony, ako odstránenie baliacej fólie, inštalácia cartridgu, zapojenie do elektrickej siete a do počítača. Na prednej strane nájdete informačný LCD displej.

HP Officejet J5780

HP Officejet J5780 je veľmi dobrá, čo sa týka rýchlosti tlače textu, a aj rýchlosti ostatných funkcií. Škoda, že tlač fotografií je pomalšia, než sme čakali. Fotografie s klasickým rozmerom 4x6 zvládne tlačiareň za priemerných 3:11 a väčšie fotografie s rozmerom 8x10 tlačí nepríjemne dlhých 8:17. Čo sa týka kvality, tá je veľmi premenlivá. Napríklad fotografie vyzerajú celkom v pohode a dajú sa kvalitou porovnať aj s drahšími tlačiarňami. Naopak, kvalita tlače textu je skôr podpriemerná.

HP Officejet J5780

Pokiaľ budete tlačiť text menší než 8 bodov, pripravte sa na to, že bude špatne čitateľný a ľahko rozmazaný. Text je veľmi dobre čitateľný až od veľkosti 12 a pokiaľ ho chcete mať skutočne ostrý, musíte jeho veľkosť nataviť až na 20. Čiernobiela tlač má podstatne lepšiu kvalitu, než tá farebná. Fotografie nie sú odolné voči vode a ani proti prachu, alebo škrabancom. Vzhľadom k tomu, že z väčšiny tlačiarní sú fotografie veľmi odolné, je to určite škoda a predajnosti tlačiarne to určite veľmi nepridá.

HP Officejet J5780

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku HP Officejet J5780


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.