Preposlať Lexmark T430dn

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Lexmark T430dn

20.12.2007 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Lexmark T430dn je zosobnením rýchlosti, spoľahlivosti a výbornej kvality tlače. Ako bonus si môžete ďalej pripočítať podarený vzhľad a možnosť obojstrannej tlače.

Lexmark T430dn je zosobnením rýchlosti, spoľahlivosti a výbornej kvality tlače. Ako bonus si môžete ďalej pripočítať podarený vzhľad a možnosť obojstrannej tlače. Čo sa týka veľkosti, nie je táto laserová tlačiareň ani malou, ale ani o veľa väčšia, ako jej konkurenti. Jej rozmery sú 25x40x42 cm. Hmotnosť je veľmi príjemných 14 kg, takže manipulácia s ňou je celkom bezproblémová. Ovládací panel sa nachádza na vrchnej časti tlačiarne a je veľmi pekne navrhnutý. Nájdete na ňom podsvietený LCD displej a zelené a červené ovládacie tlačidlá.Štandardný zásobník pojme 250 listov a nájdete tu tiež 100 listový multiúčelový zásobník naviac. Takže celkovo si môžete do tlačiarne uložiť 350 listov papiera, čo je veľmi príjemná hodnota.

Lexmark T430dn

Tlačiareň má v základe 64 MB RAm, ktorá sa dá upgradovať až na finálnu hodnotu - 320 MB RAM. Tlačiareň je kompatibilná s väčšinou dnešných systémov od Windows 98 až po Unix.Nastavenie tlačiarne je veľmi jednoduché, ale upozorňujem, aby ste sa presne riadili manuálom. V balení nájdete tiež dve CD, na ktorých nájdete ovládače, elektronický manuál a dokumentáciu k prístroju. V priloženom programe si môžete nastaviť kvalitu tlače i jej rozlíšenie. A to od 1200x1200 dpi až po 2400 dpi. Nastaviť si tiež môžete tmavosť toneru , kontrast a kolísanie farieb.

Lexmark T430dn

V teste rýchlosti dopadla tlačiareň veľmi dobre. Text tlačiareň zvláda bleskovou rýchlosťou - 22.58 stránok za minútu (ppm) a grafika je na tom s rýchlosťou 21.74ppm tiež veľmi dobre. Jediná rýchlejšia tlačiareň, v tejto triede, je Xerox Phaser 4500B. Ale rýchlosť tlače nie je jediným silným článkom tejto laserovej tlačiarne. Tým druhým je kvalita tlače. Text je veľmi tmavý a ostrý a vďaka tomu je ľahko čitateľný i v malom fonte. Dokonca i kvalita fotografií bola na veľmi vysokej úrovni, detailami sa to na týchto fotkách priam hemží.

Lexmark T430dn

Toner Vám vystačí na 12 tisíc stránok. V závislosti na cene toneru sú náklady na jednu stránku priemerné. Tlačiareň LexmarkT430dn sa nám veľmi páčila.Hodí sa tak do domácnosti, ako do firiem. Žiadne veľké slabiny sme neobjavili, naopak prekvapila nás rýchlosť a kvalita tlače.Veľmi praktickou súčasťou je i zásobník až na 350 listov.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Lexmark T430dn


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.