Preposlať Canon Pixma iP8500

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma iP8500

16.11.2007 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Jednoduchá tlač, dobrý výkon, skvelá stupnica farieb a dobré úložné priestory pre papier sú hlavné vlastnosti atramentovej tlačiarne Canon Pixma iP8500.

Jednoduchá tlač, dobrý výkon, skvelá stupnica farieb a dobré úložné priestory pre papier sú hlavné vlastnosti atramentovej tlačiarne Canon Pixma iP8500.

Canon Pixma iP8500

Pixma má systém tlače pomocou ôsmich farieb a skvelú tlač zvládne ako na klasickú A4, tak aj na väčšie formáty. Uviesť Pixmu do prevádzky nie je práve najjednoduchšie. Najskôr ju musíte zapojiť do elektrickej siete, potom pripojiť pomocou USB kábla k PC a potom môžete zapojiť cardridge. To je samé osebe celkom zložité a počítajte minimálne s 10 minútami. Nakoniec musíte tlačiareň nainštalovať pomocou priloženého inštalačného CD, čo tiež nie je najrýchlejšie.

Canon Pixma iP8500

Rozmery tlačiarne sú 45.2x29.2x17 cm pri nečinnosti. Pokiaľ pripojíte podávač papiera, rozmery sa zväčšia. Ten je na 150 listov s rozmermi 4x6 a musíte mu vyhradiť na stole ďalších 15 cm. Hmotnosť je veľmi príjemných 6.9 kg, takže manipulácia je veľmi jednoduchá. Výstup pre zapojenie do siete sa nachádza v pravom rohu tlačiarne, hneď vedľa portu PictBridge Canon Pixma iP8500 používa rovnaký systém tlače a atramentový systém ChromaPlus ako jeden rok starý model i9900. Farebná škála bola rozšírená o červenú, oranžovú a zelenú. Ovládánie tlačiarne je veľmi jednoduché a určite ho zvládnete bez sebemenších problémov. Keď tlačíte priamo z fotoaparátu a všimnete si nejaký ruch, môžete to upraviť a tieto ruchy odstániť.

Canon Pixma iP8500

Canon tvrdí, že táto tlačiareň disponuje najväčšou hustotou vstrekovacíh ihiel na jednu farbu. A je to pravda. Počet ihiel na jednu farbu je 768 a celkový počet je 6144. Tlačiareň je schopná vytlačiť 3.5 stránky za minútu a 0.6 fotografie za minútu. Celková kvalita tlače je skutočne výborná. Fotografiám nechýba ostrosť a výborné zobrazenie farieb a detailov. Kvalita je rovnaká pri všetkých druhoch farieb a nestane sa vám, že by niektorá farba bola zobrazená nekvalitne. Tiene vyzerajú tiež veľmi dobre.

Canon Pixma iP8500

Vo väčšine prípadov objavíte v Canone Pixma iP8500 všetky vlastnosti, ktoré by ste si mohli od atrmantovej tlačiarne želať. Najviac sa nám páčilo výborné zobrazenie farieb a skvelé detaily na fotografiách. Pokiaľ hľadáte kvalitu a rýchlosť v malom balení, je táto tlačiareň presne pre vás.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon Pixma iP8500


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.