Preposlať Officejet 9130

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Officejet 9130

20.06.2007 | Martin Kubelka | Recenzia | Komentárov: 0 |

Hewlett-Packard Officejet 9130 je najvybavenejším modelom multifunkčnej farebnej tlačiarne tejto značky. Plní funkciu klasickej tlačiarne, scanneru, faxu a dokáže aj odosielať emaily s naskenovanými obrázkami a prílohami.

Hewlett-Packard Officejet 9130 je najvybavenejším modelom multifunkčnej farebnej tlačiarne tejto značky. Plní funkciu klasickej tlačiarne, scanneru, faxu a dokáže aj odosielať emaily s naskenovanými obrázkami a prílohami. Ďalej sa dá využiť funkcia priamej tlače fotografií z integrovanej čítačky pamäťových kariet. Podporované sú pamäťové karty Compact Flash™ (I,II), Secure Digital™, Memory Stick, SmartMedia, MultiMedia Card, čo sú prakticky úplne všetky formáty podporované dnešnými fotoaparátmi.

Officejet 9130

Tlačiareň zvládne 25 čiernobielych respektíve 22 farebných stránok formátu A4 za minútu v kvalite konceptu. Rýchlosť sa potom ďalej znižuje, podľa toho ako stúpa nastavenie kvality tlače až na 4 stránky čiernobielo a 2 stránky farebne v tej najlepšej kvalite. Do vstupného zásobníku sa dá vložiť až 650 listov. Môžeme počítať s podporou 45 písiem TrueType™ a 35 písem PostScript, Intellifont a TrueType rastrovanými ako súčasti jazykov PCL 5c a PCL 6 a s vstavanou podporou arabskej, cyrilickej, gréckej a hebrejskej znakovej sade. Tlačiareň podporuje formáty papieru A4, A5, A6, B5.

Officejet 9130

Scanner ponúka veľmi šikovnú funkciu hromadného skenovania, kedy podávač sám zásobuje scanner nami vloženými dokumentmi. Automaticky podávač má kapacitu až 50 listov. Celkovo poskytuje scanner tohto multifunkčného zariadenia veľmi slušné rozlíšenie až 2 400dpi a ponúka všetky funkcie klasického scanneru. V režime vylepšeného skenovania potom ponúka až rozlíšenie 19 200dpi (interpolovano) pri farebnej hĺbke 48b. V najnižšej kvalite konceptu dokáže naskenovať až 25 strán za minútu čiernobielo, alebo 22 strán farebne. So stúpajúcou kvalitou opäť stúpa rýchlosť skenovania až ku 2,3 čiernobielym stránkam A4 za minútu v tej najlepšej kvalite alebo 1,3 farebným stránkam.

Officejet 9130

Do pamäti faxu sa vojde až 250 stránok a odosielať ich je možné rýchlosťou až 3 stránky za minútu. Faxovať môžeme samozrejme farebne, nechýba ani automatická opakovaná voľba a funkcia odosielania odložených faxov. K dispozícii je tiež integrovaná klávesnica, podobná tej počítačovej, pomocou ktorej sa dá odosielať a pracovať s emailami a ich prílohami.

Officejet 9130

Toto zariadenie sa dá pripojiť pomocou mnohých rôznych komunikačných zariadení. Ponúka sa nám port Firewire, USB 2.0, Zariadenie je možne pripojiť na priamo do siete LAN pomocou integrovaného tlačového serveru HP Jetdirect 620n pre siete Fast Ethernet 10/100Base-TX slotu EIO pre káblové pripojenie do siete.

Officejet 9130

Officejet 9130

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Officejet 9130


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.