Preposlať Lexmark C782n

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Lexmark C782n

12.11.2007 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Dnes tu máme skutočného obra medzi laserovými tlačiarňami. Vyniká ešte v niečom inom, než v obrovskej veľkosti?

Farebné laserové tlačiarne Lexmark sú jednoducho impozantné stroje. Nový model C782n nie je výnimkou. Dokáže vytlačiť 40 monochromatických stránok za minútu a 35 farebných a spolu s dobrou kvalitou tlače je tento model do stredne veľkej kancelárie ako stvorený. C782n je najlacnejší model v rade C782. Celková kapacita je 600 listov. 500 ich dáte do zásobníka a 100 pojme automatický multifunkčný podávač. Pokiaľ vám to nestačí, môžete si priobjednať ešte jeden extra zásobník na ďalších 500 listov a celková kapacita sa zvýši na 1100 listov. Úložnosť papiera je jedna z najväčších zbraní celej série C782. Táto vlastnosť kráča ruka v ruke s možnosťou vytlačiť až 150 tisíc stránok za mesiac, čo je skutočne skvelé.

Lexmark C782n

Lexmark C782n

Ako správne očakávate, tento model bol vyrobený prevažne pre nepretržitú prevádzku. Svojou veľkosťou (52.8x60.4x46.9 cm) a váhou (47 kg!!!) pripomína skôr nejakú obrovskú beštiu. Vďaka týmto parametrom budete musieť niekoho požiadať, aby vám ju pomohol dať na miesto. Akonáhle ju ale niekde konečne usadíte, zvyšok je už jednoduchý. Zapojíte ju do elektrickej siete, pomocou USB kábla do počítača, naplníte zásobník papierom a spustíte automatickú inštaláciu.

Lexmark C782n

Rýchlosť je ďalšia zo silných stránok tejto rady od Lexmarku. Zvlášť pokiaľ tlačíte text, tak jednotlivé listy tlačiarňou doslova prelietavajú. Kvalita tlače je oveľa lepšia, než by ste v kancelárii potrebovali. Kvalita zakolíše len pokiaľ tlačíte text v extréme malej veľkosti. Všetky fonty sú veľmi dobre čitateľné. Kvalita grafickej tlače je tiež na dobrej úrovni. Občas si síce všimnete nejakú tú chybičku, ale nie je to nič strašné. Zobrazenie farieb je celkovo dosť tmavé, povedal by som, že o dosť tmavšie, než u konkurencie. To bola jediná vážnejšia vada grafickej tlače. Ale aj tak, pre tlač rôznych prezentácií a podobných vecí sa táto tlačiareň hodí skvele. Kvalita tlače fotografií je o niečo slabšia. Vyskytujú sa na nej občasné chyby. Ale pre tlač z webových stránok to stačí. Pokiaľ si ale chcete vytlačiť veľkú fotografiu na stenu, tak sa radšej poohliadnite po konkurencii.

Lexmark C782n

Lexmark C782n sa výborne hodí do stredných kancelárií alebo do domáctností, kde sa veľa tlačí. Urobí vám radosť dobrým priestorom pre papier a rýchlosťou tlače. Vyložene sklamaní sme neboli z ničoho, len by bolo fajn, keby sa trochu zlepšila kvalita tlače fotografií. Grafická tlač a text sú OK!

Lexmark C782n

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Lexmark C782n


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.