Preposlať Lexmark X4550

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Lexmark X4550

02.11.2007 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Minirecenzia multifunkčnej stanice od Lexmarku s technológiou Wi-Fi

Ľahká multifunkčná stanica Lexmark X4550 je zameraná najmä na tých, ktorí doma majú bezkáblovú sieť. Pretože ako jedna z mála tlačiarní na trhu sa vie na Wi-Fi sieť pripojiť. Samotné pripojenie je veľmi jednoduché, hlavne vďaka presne a jednoducho napísanému manuálu. Takže sa môžete oslobodiť od zbytočných káblov, ktoré len komplikujú život. Je možné ju pripojiť aj cez USB kábel k svojmu počítaču.

Lexmark X4550

Lexmark X4550

Tlačiareň ponúka zaujímavé vybavenie. Farebnú atramentovú tlač, skenovanie, kopírovanie, tlač na fotografický papier a ako bonus má veľmi príjemný vzhľad. Je to staré klišé, ale hovorí sa, že multifunkčná stanica vie všetko, ale nič poriadne. A Lexmark je k tomuto tvrdeniu hlavný svedok. Napríklad pokiaľ tlačíte čierny text (tlačiareň zvládne 7-9 stránok/min), tak zistíte, že sa tu ešte môže stále čo zlepšovať. Pri farebnej tlači rýchlosť dosť poklesla, neboli sme schopní z tlačiarne dostať stránku pod minútu. Pokiaľ tlačíte cez Wi-Fi, je znížená rýchlosť celkom logická a nevadí. Skener je štandardný. Nie je ani oslnivo rýchly, ani príšerne pomalý. Pre použitie v domácnosti, kde si potrebujete raz za čas naskenovať nejaké dokumenty je dostačujúci. Pokiaľ je ale kvalitný a rýchly skener vašou hlavnou prioritou, mali by ste sa poohliadnuť inde.

Lexmark X4550

Kde X4550 skutočne zaboduje, je cena. Tá sa pohybuje okolo 4000 korún a dostanete za ňu adekvátny prístroj. Náklady na tlač tiež nie sú prehnane vysoké. Takže pokiaľ sa obzeráte po novej multifunkčnej stanici a nechcete minúť príliš veľa peňazí, je Lexmark skutočne dobrá voľba. Budete sa ale musieť zmieriť s len priemerným skenerom a horšou kvalitou tlače textu. Ak sa s tým zmieriť nehodláte, tak si budete musieť niečo priplatiť a mrknúť sa po konkurencii.

Lexmark X4550

Lexmark X4550

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Lexmark X4550


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.