Preposlať Xerox Phaser 6360DN

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox Phaser 6360DN

19.10.2007 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Minirecenzia jednej u najrýchlejších laserových tlačiarní na trhu.

Dnes vám predstavíme Xerox Phaser 6360DN. Hlavná výhoda tejto laserovej tlačiarne je jej diabolská rýchlosť. Je schopná zvládnuť 42 stránok za minútu, a to ako čiernobielych, tak aj farebných. 6360DN prináša novú úroveň výkonov medzi laserové tlačiarne.

Xerox Phaser 6360DN

Ak máte nejaké pochybnosti, tak sa pozrite na toto: 6360 je nástupca úspešnej série Phaser 6350 a 6300, ktoré sú považované za etalón triedy. A potom, je len asi o 2 400 korún drahšia ako podobne vybavená HP Color LaserJet CP4005dn, tá je ale menšia a neponúka ani zďaleka takú rýchlosť. Phaser 6360 bude ponúkaná v niekoľkých konfiguráciách. Pre menšie kancelárie sa hodia modely 6360N a 6360DN. Prvý model ponúka zásobník na 700 listov, ktorý je rozdelený na klasický zásobník s kapacitou 550 listov a viacúčelový na 150 listov. Model DN pridáva duplexer. Ďalší model je 6360DT - ponúka druhý zásobník na 550 listov a rozšírenú pamäť. Posledný model 6360DX ponúka harddisk a náhradný zásobník na 1100 listov. Maximálna kapacita je 2350 listov.

Xerox Phaser 6360DN

Nastavenie tlačiarne do siete je jednoduchšie, ako by ste čakali. Ale na stôl vám s ňou bude asi musieť niekto pomôcť, pretože váži 35 kg. Po vybalení z krabice musíte nainštalovať jednotlivé diely, ale cartridge je už na mieste. Všetko čo potom musíte urobiť, je odstrániť baliaci materiál, doplniť do zásobníka papier, zapojiť káble a spustiť inštalačný program. Celková kvalita tlače textu je dobrá a nijak nevybočuje z rady laserových tlačiarní. Všetky fonty písma sú dobre čitateľné a jasné.

Xerox Phaser 6360DN

Grafická tlač je pre akékoľvek grafy a tabuľky je tiež dobrá a celkom kvalitná. Pri tlači viacerých tmavých farieb sa môže vyskytnúť nejaká tá chyba, ale nie je to nič strašné. Tlač fotografií je, pokiaľ netlačíte práve plagáty, dostačujúca. Na tlač webových stránok s fotografiami sa hodí ideálne. Xerox Phaser 6360DN je určite kvalitná laserová tlačiareň, ktorá sa skvele hodí do menšej kancelárie. Kvalita tlače je vo všetkých smeroch dobrá, nepoteší ale tak, ako jeho frenetická rýchlosť. Kvôli lepšej kvalite tlače si možno budete chcieť vybrať HP CP4005dn, ale ako celok pôsobí tento model od Xeroxu oveľa vyváženejším dojmom a pomer medzi kvalitou a rýchlosťou je viac, ako dobrý.

Xerox Phaser 6360DN

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Xerox Phaser 6360DN


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.