Preposlať HP Photosmart A626

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart A626

15.10.2007 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Recenzia ultra kompaktnej foto-tlačiarne HP.

HP Photosmart A626

HP Photosmart A626

HP Photosmart A626 je presne uprostred ponuky modelov HP pre rok 2007. Kombinuje rysy a dotykovú obrazovku z A826 s kompaktnou veľkosťou A526. Bohužiaľ, rýchlosť a kvalita tlače zostala rovnaká, ako v A526. Za cenu okolo 4800 korún sme čakali trocha viac. Kúpa tohto modelu je veľmi ťažko zdôvodniteľná. Za príplatok necelých 1000 korún môžete mať lepší model A826 a naopak A526-ka, ktorá nie je oveľa horšia, stojí len 3400 korún.

HP Photosmart A626

A626 je veľmi malá a ľako prenosná. Rozmery čierno-svetlo modrého tela tlačiarne sú: šírka 11.6 cm, výška 13.2 cm a dĺžka je 25 cm. Hmotnosť ej len 1.5 kg. Celý predný panel je otvárateľný a pod ním je umiestnený slot na pamäťovú kartu a PictBridge USB slot. Na vrchnej strane tlačiarne je dotyková obrazovka, ktorá sa musí vyklopiť. LCD má polomer 4.8 palcov a je nastaviteľná vo veľkom rozsahu, takže si môžete veľmi ľahko zvoliť optimálny uhol pohľadu. Obrazovka funguje úplne rovnako ako v modeli A826 a má aj rovnakú grafiku a menu. Jediný rozdiel je, že pri náhľade zobrazuje naraz len 4 miniatúry, kým v A826 je to 8, ale ináč je proces náhľadu, výberu a editácie obrázkov rovnaký. Ako v modele A526 nedá sa papier ukladať dovnútra tlačiarne. Takže pokiaľ ju používate len občas, je lepšie papier z podávača vybrať a niekam ho uložiť, ináč sa zapráši (model A826 ponúka uloženie papiera vo vnútri). Do podávača môžete umiestniť 20 listov papiera. Do cartridge sa dá doplniť atrament, takže nemusíte kupovať nový. Životnosť farby je asi na 55 fotografií s rozmerom 10x15.

HP Photosmart A626

Výsledky tlače sú podobné ako v oboch sesterských modeloch. Kvalita farieb je prijateľná, ale občas sa objavili trochu zrnité úseky. Ostrosť tlače by mohla byť tiež trochu lepšia. V tmavých oblastiach tlačenej fotografie sa dosť strácajú detaily. Pokiaľ budete tlačené fotografie používať napríklad pre pripnutie na nástenku, je kvalita tlače dostačujúca, ale pre výrobu fotoalbumu alebo fotografií pre zarámovanie, sa radšej poohliadnite po nejakom výkonnejšom modeli.

HP Photosmart A626

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku HP Photosmart A626


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.