Preposlať Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430

24.05.2007 | Jan Güttler | Recenzia | Komentárov: 0 |

Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430 je určené nielen pre rodiny, ktoré hľadajú jednoduchý spôsob tvorby digitálnych fotografií prakticky kdekoľvek, či už na cestách či inde.

Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430 je určené nielen pre rodiny, ktoré hľadajú jednoduchý spôsob tvorby digitálnych fotografií prakticky kdekoľvek, či už na cestách či inde. V ponuke sú 3 nesledujúce modely, ktorých súčasťou je digitálny fotoaparát HP: A432 za 4250 Sk, A433 za 5300 Sk a A436 za 9300 Sk. Ceny sú uvedené bez DPH. Tieto prenosné tlačiarne sú najjednoduchším spôsobom vytvárania „klasických“ (10 x 15 cm) fotografií, bez toho, aby ste k tomu potrebovali osobný počítač. Tlačiarne pracujú s pomocou atramentov HP Virera a tlačia na zdokonalený fotografický papier HP Advanced Photo Paper. Fotografie sú odolné voči rozmazaniu. Naviac tu máte technológiu HP Real Life, pomocou ktorej automaticky potlačíte jav červených očí, snímky budete môcť zaostriť a vylepšiť ich farby. A432 – prenosné fotografické štúdio HP Photosmart s rýchlosťou tlače už za 60 sekúnd. Fotografie formátu 10 x 15 cm. Tlačiť môžete doma, na večierkoch, prakticky všade. Môžete využiť aj možnosti pripojenia k televízoru a prehliadanie fotografií pomocou diaľkového ovládania.

Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430

Vytváranie fotografií s modelom A433 je vďaka digitálnemu fotoaparátu HP 5 MPix oveľa jednoduchšie. Stačí ho vložit do dokovacej stanice na zodpovedajúcej tlačiarni a požadované fotografie vybrať na displeji fotoaparátu s uhlopriečkou 4,3 cm.

Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430

Súčasťou balenia prenosného štúdia A436 je digitálny fotoaparát s rozlíšením 7 Mpix a uhlopriečkou 6,35 cm. Všetko je jednoduché a bez potreby počítača. Svoje štúdio môžete prepojiť se svojím televizorom a prehliadať si fotografie ako prezentáciu. Dokonca sa dajú vytvárať a sledovať videoklipy.

Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Prenosné fotografické štúdio HP rady Photosmart A430


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.