Preposlať Canon Selphy CP760 a CP770

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Selphy CP760 a CP770

24.05.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila novú dvojicu kompaktných atramentových fototlačiarní s označením SELPHY CP770 a SELPHY CP760. Ich hlavná výhoda sú kompaktné rozmery a možnosť tlače kdekoľvek a kedykoľvek.

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila novú dvojicu kompaktných atramentových fototlačiarní s označením SELPHY CP770 a SELPHY CP760. Ich hlavná výhoda sú kompaktné rozmery a možnosť tlače kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka výkonnej batérii zvládnu skutočne veľkú porciu fotografií.

Canon Selphy CP760 a CP770

Design oboch prístrojov je veľmi roztomilý a účelný. Obidva modely majú veľmi podobné užívateľské rozhranie s rovnakými LCD displejmi a ovládanie je naozaj jednoduché. Zvládnete to aj bez použitia manuálu. Model SELPHY CP760 má mierne profesionálnejšie možnosti pri ovládaní. Oproti tomu, model SELPHY CP770 je kompaktnejší a ponúka lepšie skladovací zásobník pre papier. Fotografie z oboch tlačiarní majú rovnakú životnosť, a síce 100 rokov pri skladovaní v suchých a temných podmienkach. Samozrejmosťou je slot pre pamäťové karty a možnosť tlače priamo z nich. Tlačiarne podporujú najpopulárnejšie formáty kariet, ako sú microSD, SD a SDHC. Model CP770 naviac obsahuje vstavané infračervené a Bluetooth rozhranie, pre bezdrôtovú tlač. Obidva modely majú skvelú výbavu, ktorá je určená pre dodatočnú úpravu kvality fotografií. Sem patrí napríklad Auto Image Correction, Face Brightness optimization a Auto Red-Eye Correction.

Canon Selphy CP760 a CP770

Čo sa týka kvality fotografií, tá je na skutočne špičkovej úrovni. Zobrazenie farieb je skvelé a fotografie oplývajú množstvom detailov. Rýchlosť tlače je veľmi dobrá a model SELPHY CP770 je o malý kúsok rýchlejší, ako jeho súrodenec. A to ako pri farebnej, tak aj pri čiernobielej tlači. Samozrejme môžete tlačiť priamo z digitálneho fotoaparátu, a to pomocou vstavaného systému PictBridge a DirectPrint. Vďaka bezdrôtovému rozhraniu Bluetooth môžete tlačiť priamo z mobilných telefónov, čo je veľmi praktická vlastnosť.

Canon Selphy CP760 a CP770

Obidva modely podporujú tlač fotografií v klasickom a mini formáte. Tlačiarne sa dajú samozrejme taktiež prepojiť s počítačom, a to pomocou USB kábla, ktorý dostanete ako súčasť balenia. Za mierny príplatok si môžete prikúpiť výkonnejšiu batériu, ale nie je to nevyhnutne potrebné, pretože aj štandardná batéria vydrží relatívne veľa. Bohužiaľ ešte nebol zverejnený dátum uvedenia na trh, tak isto ako ani základná cena.

Canon Selphy CP760 a CP770

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon Selphy CP760 a CP770


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.