Preposlať Kodak ESP 5 All-in-One Printer

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kodak ESP 5 All-in-One Printer

17.06.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Kodak rozširuje svoju ponuku multifunkčných atramentových staníc o ďalší model. Tentokrát nesie označenie ESP 5 All-in-One Printer. Tlačiareň sľubuje veľmi kvalitnú tlač ako farebných fotografií, tak čiernobielych dokumentov.

Spoločnosť Kodak rozširuje svoju ponuku multifunkčných atramentových staníc o ďalší model. Tentokrát nesie označenie ESP 5 All-in-One Printer. Tlačiareň sľubuje veľmi kvalitnú tlač ako farebných fotografií, tak čiernobielych dokumentov. Oficiálne predstavenie prebehlo minulý týždeň, na trh sa dostane v priebehu ďalšieho mesiaca.

Kodak ESP 5 All-in-One Printer

Hneď na prvý pohľad vás určite zaujme veľmi pekný design. V tejto truede sa jedná určite o jeden z najkrajšíh prístrojov. Na vrchnej strane je umiestnený ovládací panel, na ktorom je umiestnený veľký, 3 palcový LCD displej. Vedľa neho nájdete USB port a slot pre pamäťovú kartu. Fotografie môžete tlačiť a upravovať aj bez pripojenia prístroja k počítaču, čo je veľmi praktické. Kvalita fotografií je skvelá, a to hlavne vďaka novému, dvojitému cartridgu, ktorý obasahuje čiernu farbu zvlášť. Pokiaľ sa chystáte zapojiť tlačiareň do PC, postup je rovnaký, ako vo väčšine podobných prístrojov. Stačí ju zapojiť a potom spustiť inštalačný program. Všetko je rýchle a jednoduché. Rýchlosť farebnej tlače je 29 stránok za minútu (ppm), čiernobiela prebieha rýchlosťou 30 ppm.

Kodak ESP 5 All-in-One Printer

Ovládací panel je veľmi prehľadný, tlačiareň môžete bez problémov používať aj bez prečítania manuálu. Vďaka systému PictBridge môžete tlačiť fotografie priamo z digitálneho fotoaparátu, ale len pokiaľ máte prístroj, ktorý tento systém taktiež podporuje. Čo sa týka výdrže fotografií, Kodak sľubuje životnosť až 125 rokov, pokiaľ budete fotografie skladovať v tmavých priestoroch, ako je napríklad album. Na vzduchu a svetle sa životnosť rapídne zníži. Okrem tlače zvláda tento prístoj taktiež scanovanie a kopírovanie. Fax tu nenájdete. Základná cena tejto multifunkčnej stanice je 170 dolárov (3400 korún), farevný cartridge by mal stáť okolo 18 dolárov (400 korún) a čierny sa dá zohnať už za 10 dolárov (200 korún). Vďaka tomu sú prevádzkové náklady na veľmi nízkej úrovni, čo je určite veľmi veľké plus.

Kodak ESP 5 All-in-One Printer

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Kodak ESP 5 All-in-One Printer


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.