Preposlať Canon Pixma MX7600

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma MX7600

04.03.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Canon ohlásila novú multifunkčnú stanicu s označením Pixma MX7600. A nie len tak hocijakú. Podľa Canonu sa jedná o revolúciu na poli atramentových tlačiarní, pretože obsahuje tlačiarenský systém, ktorý umožňuje tlač na lesklé kopírovacie papier

Spoločnosť Canon ohlásila novú multifunkčnú stanicu s označením Pixma MX7600. A nie len tak hocijakú. Podľa Canonu sa jedná o revolúciu na poli atramentových tlačiarní, pretože obsahuje tlačiarenský systém, ktorý umožňuje tlač na lesklé kopírovacie papiere.

Canon Pixma MX7600

Samozrejmosťou je dokonalá kvalita tlače, ktorá je u drahších modelov firmy Canon samozrejmosťou. Okrem tlače na kopírovací papier zvláda tlačiareň tlač aj na fotopapier. Fotografie sú odolné proti vode a poškrabaniu. Tlač čiernobieleho textu je tiež na veľmi nadpriemernej úrovni, bez problémov môžete použiť aj malý font a všetko bez námahy prečítate. Tlačiareň je tiež veľmi efektívna a náklady na tlač jednej stránky sú na nízkej úrovni. Aj na kopírovacom papieri vyzerajú farebné fotografie veľmi dobre. Skoro tak dobre, ako na matnom fotopapieri.

Canon Pixma MX7600

Canon Pixma MX7600

Rovnako, ako väčšina multifunkčných staníc firmy Canon, aj táto obsahuje automatický duplexer. To znamená, že môžete tlačiť na obidve strany papiera bez manuálneho obrátenia stránky. Designom tlačiareň neprekvapí, ale ani neurazí. Zameraním je Pixma MX7600 určená pre použitie v malých kanceláriách a domácnostiach. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Oficiálny predaj začne v priebehu apríla 2008 a cena bola stanovená na 400 dolárov (asi 8500 korún). Vzhľadom k tomu, že tu nájdete všetky klasické vlastnosti multifunkčnej stanice, je to veľmi výhodná cena.

Canon Pixma MX7600

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon Pixma MX7600


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.