Preposlať Polaroid predstaví digitány fotoaparát s tlačiarňou

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Polaroid predstaví digitány fotoaparát s tlačiarňou

29.02.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Polaroid pravdepodobne uvedie digitálny fotoaparát, v ktorom bude integrovaná tlačiareň. Zatiaľ sa jedná len o koncept, ale budúci rok by túto technológiu mohli digitálne fotoaparáty využívať celkom bežne....

Spoločnosť Polaroid pravdepodobne uvedie digitálny fotoaparát, v ktorom bude integrovaná tlačiareň. Zatiaľ sa jedná len o koncept, ale budúci rok by túto technológiu mohli digitálne fotoaparáty využívať celkom bežne. Určite to bude prevrat na poli fototlačiarní.

Polaroid predstaví digitány fotoaparát s tlačiarňou

Zatiaľ sa Polaroid rozhodol vytvoriť fotoaparáty s tlačiarňou len so šošovkou s rozlíšením 7 MPx. Čo ale fotoaparátu bude chýbať na rozlíšení, to doženie veľkým rozsahom optického zoomu. Hovorí sa o zoome až 10x. Fotoaparát bude obsahovať vlastný zásobník fotopapiera. Veľkosť fotopapiera bude v rozmedzí 2x3 palcov a 6x4 palcov. Tento papier sa bude dať kúpiť v baleniach po piatich alebo desiatich kusoch. Cena za jedno balenie zatiaľ nie je známa, ale dá sa očakávať, že bude drahší, než klasický fotopapier.

Polaroid predstaví digitány fotoaparát s tlačiarňou

Čo sa týka tlače, tak tá bude prebiehať pomocou špeciálneho atramentového systému. Cartridge bude obsahovať žltú, azúrovú a fialovú farbu. Kvalita fotografií by mala byť vysoko nadpriemerná. žiaľ rýchlosť tlače nebude patriť k najvyšším, ale to sa dalo očakávať. Výsledné fotografie sú odolné proti škrabancom a vode. Prvé verzie týchto tlačiarní budú schopné tlačiť fotografie len s veľkosťou 2 x 3 palca. Na trhu sa tieto zaujímavé prístroje objavia začiatkom roka 2009. Základná cena za model so šošovkou s rozlíšením 7MPx bude asi 199 libier (zhruba 8500 Sk).

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Polaroid predstaví digitány fotoaparát s tlačiarňou


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.