Preposlať Konica Minolta 40P Laser Printer

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Konica Minolta 40P Laser Printer

08.04.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Konica Minota predstavila v dnešných dňoch novú laserovú tlačiareň, ktorá je určená prevažne pre použitie vo vyťažených kanceláriách a menších firmách. Táto tlačiareň má označenie 40P Laser Printer a vyznačuje sa predovšetkým vysokou rýchlosťou tlače...

Konica Minota predstavila v dnešných dňoch novú laserovú tlačiareň, ktorá je určená prevažne pre použitie vo vyťažených kanceláriách a menších firmách. Táto tlačiareň má označenie 40P Laser Printer a vyznačuje sa predovšetkým vysokou rýchlosťou tlače, a to až 43 stránok za minútu (ppm).

Konica Minolta 40P Laser Printer

Konica Minolta 40P Laser Printer

Najvyššie rozlíšenie tlače je 1200 x 1200 dpi a vďaka tomu je výsledná tlač skutočne kvalitná. Hlavne to rozpoznáte pri tlači textu v malom fonte. Je ostrý a čitateľný, nech už je akokoľvek malý. O rýchlosť tlače sa stará nový procesor Minolta EmperonTM controller, ktorý funguje na takte 500 MHz a štandardná pamäť 128 MB. Tlačiareň tiež disponuje 40 GB harddiskom. Tlačiareň podporuje prepojenie s akýmkoľvek operačným systémom, počínajúc Windows Vista, cez Linux až po Apple Mac.

Konica Minolta 40P Laser Printer

Konica Minolta 40P Laser Printer

Tlačiareň ďalej podporuje tlač dokumentov a obrázkov vo formátoch PDF, TIFF a JPEG. Môžete tlačiť tak isto priamo z flash disku. Do zásobníka sa vojde maximálne 1800 listov, čo je skutočne nadpriemer. Konica obsahuje aj duplexer a podporuje obojstrannú tlač, čo šetrí papier. Kvalita tlače fotografií je tiež na nadpriemernej úrovni, za čo môže úplne nový systém cardridgov a aj silný procesor. Dátum uvedenia na trh zatiaľ nebol oznámený. Cena tiež nie, ale určite sa nebude jednať o low-endovú tlačiareň.

Konica Minolta 40P Laser Printer

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Konica Minolta 40P Laser Printer


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.