Preposlať Nové tlačiarne Ricoh

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nové tlačiarne Ricoh

12.06.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Ricoh, ktorá je známa skôr v Amerike, ako u nás, dnes predstavila dve nové multifunkčné stanice. Nesú názov GX3000S a GX3000SF. Jedná sa o farebné gelové tlačiarne, ktoré kombinujú kvalitu a rýchlosť laserovej tlačiarne a nízke náklady...

Spoločnosť Ricoh, ktorá je známa skôr v Amerike, ako u nás, dnes predstavila dve nové multifunkčné stanice. Nesú názov GX3000S a GX3000SF. Jedná sa o farebné gelové tlačiarne, ktoré kombinujú kvalitu a rýchlosť laserovej tlačiarne a nízke náklady atramentovej tlačiarne.

Nové tlačiarne Ricoh

Okrem tlače dokážu tieto multifunkčné stanice skenovať a kopírovať. Fax tu nenájdete. Obidve tlačiarne sa dajú taktiež pripojiť do LAN siete. Čiernobiela a farebná tlač prebieha rovnakou rýchlosťou, a to 29 stránok za minútu (ppm). Rýchlosť kopírovaní je taktiež skvelá a patrí medzi najlepšie vo svojej kategórii. Rovnako, ako všetky tlačiarne, ktoré tlačia na gelovom princípe, aj tieto sa môžu pochváliť výbornou kvalitou a ostrosťou tlače. Vytlačené fotografie sú naviac odolné proti slnku a vode.

Nové tlačiarne Ricoh

Nové tlačiarne Ricoh

Obidva modely sú ideálne pre menšie kancelárie, alebo menej vyťažené domácnosti. Obidve tlačiarne majú menšie náklady na farebnú tlač, než na čiernobielu. A to sa len tak nevidí. Kvalita čiernobielej tlače je na výbornej úrovni a text je skvele čitateľný aj pri použití malého fontu. Na trhu sa tieto tlačiarne objavia koncom jari 2008. Cena modelu GX3000S bude 549 dolárov (asi 10000 korún) a drahší model bude stáť GX3000SF 699 dolárov (asi 14000 korún). Ceny to síce nie sú najnižšie, ale sú zodpovedajúce za poskytovanú kvalitu tlače a výbavu.

Nové tlačiarne Ricoh

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nové tlačiarne Ricoh


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.