Preposlať Štyri nové tlačiarne Sony

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Štyri nové tlačiarne Sony

09.05.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Sony v dnešných dňoch predstavila hneď štyri nové tlačiarne. Táto firma sa veľmi tlačiarňami nezaoberá, ale to neznamená, že by s tým nemohli niečo urobiť . Poznávacie znamenie všetkých štyroch tlačiarní sú ich malé rozmery.

Spoločnosť Sony v dnešných dňoch predstavila hneď štyri nové tlačiarne. Táto firma sa veľmi tlačiarňami nezaoberá, ale to neznamená, že by s tým nemohli niečo urobiť . Poznávacie znamenie všetkých štyroch tlačiarní sú ich malé rozmery. Dalo by sa povedať, že sú to priam kompaktné tlačiarne. Nesú názov DPP-FP95, FP85, FP75 a FP65.

Štyri nové tlačiarne Sony

Tlačiarne sú zaradené ako fototlačiarne, takže kvalita tlače fotografií je skvelá a fotografie sú ako by ste si ich nechali vyvolať v profesionálnom obchode. Ako bonus naviac dokážu tieto tlačiarne tlačiť veľkou rýchlosťou, jednoducho sa ovládajú a majú niekoľko zaujímavých tlačiarňových funkcií. Všetky modely obsahujú najnovší procesor BIONZ a technológiu TruFast. Vďaka tejto technológii dokážu tlačiarne vytlačiť jednu fotografiu v špičkovej kvalite za 45 sekúnd.

Štyri nové tlačiarne Sony

Modely DPP-FP95 a FP85 naviac obsahujú TV a HDMI výstup. Môžete tlačiť z PC, pamäťovej karty, alebo z digitálneho fotoaparátu pomocou systému PictBridge. Na trh sa dostanú všetky modely zároveň, a to v priebehu mája 2008. Zatiaľ ešte neboli zverejnené žiadne informácie o cene.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Štyri nové tlačiarne Sony


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.