Preposlať Ricoh GelSprinter

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ricoh GelSprinter

07.01.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Firma Ricoh v dnešných dňoch predstavila novú radu tlačiarní s názvom GelSprinter, ktorá bude obsahovať modely GX2500 a GX7000. Najväčšia novinka je v technológii tlače. Tlačiareň využíva rýchloschnúci gel.

Firma Ricoh v dnešných dňoch predstavila novú radu tlačiarní s názvom GelSprinter, ktorá bude obsahovať modely GX2500 a GX7000. Najväčšia novinka je v technológii tlače. Tlačiareň využíva rýchloschnúci gel. Jedná sa vlastne o podstatne hustejší atrament. Fotografie vytlačené týmto gelom sú nielen vode a škrabancom odolné, ale bolo veľmi potlačené aj vyblednutie farieb.

Ricoh GelSprinter

Model GX2500 je malá, nenáročná tlačiareň, ktorá sa hodí do menších kancelárií a domácností. Tlačí rýchlosťou až 28 stránok za minútu (ppm) v čiernobielej tlači. Cenovo je veľmi dostupná a vyznačuje sa aj nízkymi nákladmi. Väčšia tlačiareň GX7000 sa hodí už aj do väčších kancelárií a do vyťažených domácností. Tlačí rýchlosťou 29 ppm v čiernobielej tlači a zásobník má kapacitu 250 listov papiera. Na tlačiarni ešte nájdete jeden multi zásobník na 100 listov. V tomto modeli je štandard aj auto duplexer.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Ricoh GelSprinter


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.