Preposlať Invex – Canon PIXMA MP970

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Invex – Canon PIXMA MP970

06.11.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Na Invexe 2007 samozrejme nechýbal ani Canon, a pretože prezentoval zaujímavé produkty, pôjdeme sa teraz spoločne pozrieť na jeden z nich. Hovorím o špičkovej multifunkčnej tlačiarni PIXMA MP970, ktorá je „vlajkovou loďou“ medzi tlačiarňami tejto značky.

Na Invexe 2007 samozrejme nechýbal ani Canon, a pretože prezentoval zaujímavé produkty, pôjdeme sa teraz spoločne pozrieť na jeden z nich. Hovorím o špičkovej multifunkčnej tlačiarni PIXMA MP970, ktorá je „vlajkovou loďou“ medzi tlačiarňami tejto značky. Tak ideme na to.

Invex – Canon PIXMA MP970

Tlačiareň Canon PIXMA MP970 je určená (nielen) pre užívateľov digitálnych a analógových fotoaparátov, ktorí tu môžu tlačiť fotografie vysokej kvality. Zárukou tejto kvality je paleta siedmich atramentov. Okrem tlače klasickej tlače, či pre vytvorenie fotografií PIXMA MP970 ponúka skener a kopírku v jednom. Tlačiareň tlačí rýchlosťou 30 str./min pre čiernobielu tlač a 22 str./min pre farebnú tlač. To isté platí aj pre kopírovanie. Čo sa skenovania týka, tak vedzte, že integrovaný skener patrí medzi tie lepšie, s rozlíšením 4800 dpi. Canon PIXMA MP970 ponúka okrem iného možnosť tlače na CD či DVD médiá, funkciu Auto-Image Fix či softwér pre prácu s fotografiami. Tlač z počítača, z pamäťových kariet, digitálnych fotoaparátov, či mobilných telefónov je v tejto kategórii samozrejmosťou. Pre túto činnosť budete používať farebný TFT displej (môžete vidieť na obrázku), ktorý má uhlopriečku 8,9cm (3,5“).

Invex – Canon PIXMA MP970

Na záver dôležitá informácia. Tlačiareň Canon PIXMA MP970 je, ako som sa už zmienil, určená nielen pre užívateľov digitálnych fotoaparátov, ale aj pre tlač v domácnosti, či kancelárii obecne. Myslím, že by sa taká dobrá mašinka s ekonomickou tlačou nestratila ani v menšej firme. Cena zariadenia je približne 13 000 Sk.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Invex – Canon PIXMA MP970


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.