Preposlať Trojica fototlačiarní Canon

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Trojica fototlačiarní Canon

09.07.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Čoskoro na trh s príslušenstvom k osobným počítačom prídu tri nové fototlačiarne Canon. Jedná sa o modely PIXMA MP470, MP210 a SELPHY CP740.

Čoskoro na trh s príslušenstvom k osobným počítačom prídu tri nové foto tlačiarne Canon. Jedná sa o modely PIXMA MP470, MP210 a SELPHY CP740.

PIXMA MP470

Prvé dva uvedené modely sú takzvané "all-in-one" tlačiarne, teda multifunkčné, u ktorých nájdete okrem funkcie tlače aj skenovanie, kopírovanie, čítačku pamäťových kariet, Bluetooth adaptér. Obe zariadenia tlačia rýchlosťou 17 farebných strán za minútu v rozlíšení až 4800x1200 (s podporou PictBridge). Okamžitá doba štartu, oslobodí užívateľa od napätia z čakania a ušetrí nemálo elektrickej energie. Základnou verziou je PIXMA MP210 stojacou necelých 1 800 Sk, zatiaľ čo PIXMA P470 stojí asi 2 200 Kč. Táto druhá verzia obsahuje aj už spomínanú čítačku pamäťových kariet, malý LCD displej, skener a voliteľne aj Bluetooth adaptér za cenu 1 100 Sk.

Trojica fototlačiarní Canon

SELPHY CP740

Ďalším dielom z dielne Canon je tlačiareň SELPHY CP740, ktorú si už dnes môžete zakúpiť na americkom a japonskom trhu. Nechýba korekcia javu červených očí pre zdokonalenie vašich fotografií. Tlačiareň dokáže vytvoriť obrázkový album, vďaka nemu si môžu užívatelia vybrať tie fotky, ktoré sa im najviac páčia. Pre editáciu fotiek je tu pripravený už spomínaný 2“ LCD displej a naviac "multi-formátová" čítačka kariet. Cena zariadenia je v prepočte na naše koruny približne 2 200 Sk.

Trojica fototlačiarní Canon

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Trojica fototlačiarní Canon


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.