Preposlať Top 5 laserových farebných tlačiarní

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Top 5 laserových farebných tlačiarní

14.05.2008 | Ondřej Koníček | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Dnes sa pozrieme na ďalšiu hitparádu, a síce na 5 najlepších laserových farebných tlačiarní. V súčasnosti sú tieto druhy tlačiarní oveľa rozšírenejšie, ako pred rokmi, a to hlavne vďaka neustále sa znižujúcej cene.

Dnes sa pozrieme na ďalšiu hitparádu, a síce na 5 najlepších laserových farebných tlačiarní. V súčasnosti sú tieto druhy tlačiarní oveľa rozšírenejšie, ako pred rokmi, a to hlavne vďaka neustále sa znižujúcej cene. Ale aj tak, ceny farebných tonerov sú stále relatívne vysoké a často vás môžu zaskočiť. Takže, ideme na to.

Top 5 laserových farebných tlačiarní

1.Brother HL-4040CN (cca 8300 korún)

Táto tlačiareň sa na prvom mieste umiestila hlavne vďaka dobrému pomeru ceny a kvality tlače. Rýchlosť tlače je 21 stránok za minútu, a to ako pri farebnej, tak aj pri čiernobielej tlači. Najvyššie rozlíšenie tlače je 2400 x 600 dpi pri oboch typoch tlače. Zásobník zvládne 300 strán.

Top 5 laserových farebných tlačiarní

2.Dell Color Laser Printer 1320c (cca 6200 korún)

Táto tlačiareň vyniká hlavne low-endovou cenou a skutočne výbornou kvalitou tlače. Vo svojej cenovej kategórii nemá konkurenciu. Rýchlosť farebnej tlače je 12 ppm a pri čiernobielej je to 16 ppm. Najvyššie rozlíšenie je pri oboch tlačiach rovnaké, a to 600 x 600 dpi. Zásobník je na 250 listov a jediná väčšia nevýhoda je väčšia cena tonerov.

Top 5 laserových farebných tlačiarní

3.Oki Printing Solutions C5500n (cca 12500 korún)

Cena tohto modelu síce nepatrí medzi najnižšie, ale to je plne vyvážené výbornou výbavou. Rýchlosť farebnej tlače je 20 ppm a čiernobielej 24 ppm. Najvyššie rozlíšenie je skvelých 1200 x 600 dpi v oboch typoch tlače a hlavne farebná tlač je skutočne ostrá a kvalitná. Priestorný zásobník je až na 400 listov.

Top 5 laserových farebných tlačiarní

4.Oki Printing Solutions C5800Ldn (cca 16600 korún)

Spoločnosť Oki preukázala v laserových tlačiarňach jednoznačnú prevahu a v prvej päťke má hneď dvoch svojich zástupcov. Tento model ponúka vstavaný duplexer pre obojstrannú tlač a skvelú rýchlosť farebnej tlače (24 ppm). Čiernobiela tlač prebieha rýchlosťou 28 ppm. Najvyššie rozlíšenie je 1200 x 600 dpi a zásobník má kapacitu 400 listov. Ale cena je naozaj veľmi vysoká.

Top 5 laserových farebných tlačiarní

5.Lexmark C530dn (cca 10400 korún)

Táto tlačiareň vyniká hlavne prijateľnou cenou a veľmi dobrou kvalitou tlače. Jeho najvyššie rozlíšenie 1200 x 1200 dpi a rýchlosť tlače je 22 ppm pri farebnej a 24 ppm pri čiernobielej tlači. Zásobník ale zvládne len 250 listov, čo je najväčší nedostatok tohto modelu.

Top 5 laserových farebných tlačiarní

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Top 5 laserových farebných tlačiarní


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.