Preposlať Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

25.02.2008 | Ondřej Koníček | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Dnes sa pozrieme na tie najlepšie tlačiarne, ktoré sú určené prevažne pre použitie v menších kanceláriách alebo domácnostiach. Medzi hlavné znaky tohto druhu tlačiarní patrí rýchla tlač a dobrá kvalita tlače fotografií...

Dnes sa pozrieme na tie najlepšie tlačiarne, ktoré sú určené prevažne pre použitie v menších kanceláriách alebo domácnostiach. Medzi hlavné znaky tohto druhu tlačiarní patrí rýchla tlač a dobrá kvalita tlače fotografií. Na druhej strane cena niektorých tlačiarní je až príliš vysoká.

Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

1. Canon Pixma iP4500

- Cena tohto modelu sa pohybuje na hranici 125 libier (asi 5250 Sk). Tento model prebíja všetkých svojich konkurentov hlavne rýchlosťou tlače. Tá je na veľmi nadpriemernej úrovni. Je rýchlejšia dokonca aj ako oveľa drahšie tlačiarne. Kvalita tlače textu je tiež na veľmi dobrej úrovni a bez problémov môžete použiť aj veľmi malý font. Automatický duplexer je v cene a prevádzkové náklady sú tiež nízke. Canon Pixma iP4500 je skrátka jasný víťaz a za tieto peniaze nič lepšie nezoženiete.

Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

2. Dell Laser Printer 1720dn

- S cenou okolo 4200 Sk sa jedná o veľmi výhodnú tlačiareň. Čiernobielu tlač zvláda tlačiareň rýchlosťou 29 stránok za minútu (ppm). Automatický duplexer je rovnako, ako v predchádzajúcom modeli v cene a ako bonus si môžete pripočítať veľmi jednoduchú ovládateľnosť. Výbava je za tú cenu veľmi nadpriemerná.

Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

3. HP OfficeJet Pro L7680

- Táto tlačiareň by sa určite umiestila aj lepšie, nebyť prehnanej ceny. Tá je skoro 13 000 Sk, čo je oproti konkurencii skutočne veľmi veľa. Jedná sa ale o najlepšie vybavenú tlačiareň z nášho rebríčka. Kvalita tlače je výborná, ale rýchlosť trochu pokrivkáva.

Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

4. Dell Color Laser Printer 1320c

- Cena začína zhruba na 8000 Sk, čo je na tak vybavenú tlačiareň relatívne dobré. Má jednoznačne najlepšiu kvalitu farebnej tlače z celého rebríčka. Je ale príliš veľká a ťažko skladná. Rýchlosť tiež nie je až tak úžasná a tak to dnes stačilo len na posledné miesto.

Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Najlepšie tlačiarne pre domácnosť a malú kanceláriu


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.