Preposlať Top 10 tlačiarní

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Top 10 tlačiarní

21.05.2008 | Ondřej Koníček | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Dnes sa pozrieme na 10 najobľúbenejších tlačiarní na trhu.

Top 10 tlačiarní Dnes sa pozrieme na 10 najobľúbenejších tlačiarní na trhu. 1. Canon Pixma iP4300 - pokiaľ sa práve obzeráte po kvalitnej tlačiarni za rozumnú cenu, s týmto modelom nemôžete šliapnuť vedľa. Okrem nízkej ceny ponúka aj skvelú kvalitu tlače, a to ako farebnej, tak aj čiernobielej.

Top 10 tlačiarní

2. Canon Pixma MX700 - Canon Pixma MX700 je skvelý prístroj do menších kancelárií a vyťažených domácností. Táto tlačiareň poráža svojich konkurentov kombináciou výbornej výbavy a skvelého výkonu.

Top 10 tlačiarní

3. Samsung CLX-2160 AIO - Tento roztomilý model zo Samsungu vyniká hlavne veľmi pekným designom. V ďalších aspektoch je to mierne nadpriemerná tlačiareň.

Top 10 tlačiarní

4. HP Photosmart C7180 All-in-One - Vyniká nízkou cenou a priaznivými prevádzkovými nákladmi. Ale hlavnou zbraňou tejto multifunkčnej stanice je skoro dokonalá kvalita farebnej tlače fotografií.

Top 10 tlačiarní

5. Canon Pixma iP4500 - Canon Pixma iP4500 je síce na bežnú domácnosť trochu drahá, ale pokiaľ potrebujete super rýchlu a kvalitnú tlačiareň, určite o nej začnete uvažovať.

Top 10 tlačiarní

6. Canon Pixma MP210 - Medzi multifukčnými stanicami ponúka tento model najlepší skener a taktiež jedny z najlepších farebných fotografií. Naviac má veľmi prijatelnú cenu.

Top 10 tlačiarní

7. HP Photosmart C5280 - Stojí síce trochu viac, ale HP Photosmart C5280 je skvele vyvážená multifunkčná stanica, ktorá je vo všetkých smeroch skvelá.

Top 10 tlačiarní

8. Canon Pixma MP520 - Neponúka síce najlepšiu výbavu, ale je veľmi kvalitne vyrobená a má príjemný design. Naviac je lacná a má aj priaznivé prevázkové náklady.

Top 10 tlačiarní

9. Canon Pixma MP830 - Táto tlačiareň je skvelá voľba pre menšie kancelárie a domácnosti, ktoré nepotrebujú super skvelú kvalitu grafickej tlače. Ináč je to ale veľmi solídny prístroj.

Top 10 tlačiarní

10. HP OfficeJet 6310 All-in-One - Jedná sa o najlepšiu multifunkčnú stanicu pre menšiu domácnosť. Ponúka naozaj skvelú výbavu a je zo všetkých svojich konkurentov najrýchlejšia.

Top 10 tlačiarní

0

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 12

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Top 10 tlačiarní


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.