Preposlať Aj vďaka tlačiarni môžete pri podnikaní ušetriť

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Aj vďaka tlačiarni môžete pri podnikaní ušetriť

21.10.2015 | PR článok | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Nielen pre začínajúcich podnikateľov je každé ušetrené euro dobré. Ale aj skúsení harcovníci sa snažia šetriť. Samozrejme, šetriť by ste mali iba tam, kde to neovplyvní kvalitu vašich služieb či výrobkov a vzťahy so zákazníkmi a zamestnancami.

Aj vďaka tlačiarni môžete pri podnikaní ušetriť

Úspešné založenie spoločnosti si vyžaduje veľa námahy a úsilia, aby ste tento dvojtýždňový proces zvládli. Už vtedy by ste mali rozmýšľať o tom, kde môžete znížiť náklady a kde je naopak lepšie investovať viac peňazí. Pretože iba inovácie vás posúvajú vpred. Kde ušetriť, aby ste mali dostatok prostriedkov na inovovanie?

Potrebujete kancelárske priestory?

Nie každý podnikateľ potrebuje kancelárske priestory. Niektorí pracujú z domu, iní zase v teréne. Ale aj tak si prenajímajú kanceláriu za stovky eur mesačne. Prečo? Pretože nie sú vlastníkom žiadnej nehnuteľnosti, na ktorú by si mohli zapísať sídlo svojej spoločnosti. Nevyhadzujete peniaze z okna, virtuálna kancelária vyrieši tento problém. Prenajmite si ju za výhodnú cenu a ušetrite stovky eur. Získate sídlo pre svoju spoločnosť a peniaze môžete investovať rozumnejšie.

Ušetrite vďaka tlačiarni

Keď tlačíte veľa, môžete na tlačiarni ušetriť stovky eur. Ako? Jednoducho. Používajte vysokokapacitné tonery Samsung, vďaka ktorým vytlačíte viac ako 7 000 strán. Určite sa pýtate, či je pre vás lepšie kupovať si farebné alebo čierno-biele tonery. To záleží od viacerých faktorov. Tu sú niektoré z nich.

Aj vďaka tlačiarni môžete pri podnikaní ušetriť

Farebný či čiernobiely toner

Keď rozmýšľate o kúpe farebného toneru, znamená to, že sa plánujete tlačiť aj farebne. V tom prípade musíte vedieť, či budete tlačiť farebné obrazy vo veľkom množstve alebo pomenej. Ani vtedy, keď bude farebných strán menej, sa nemusíte báť investície do farebného toneru, pretože tonery do laserových tlačiarní nezaschnú. Zaschnutá farba býval častý problém atramentových tlačiarní. No pri laserových vám toto nehrozí.

Aj vďaka tlačiarni môžete pri podnikaní ušetriť

LED osvetlenie zníži náklady na energiu

Či už máte sklad, kanceláriu alebo pracujete z domova, úsporné LED svietidlá dokážu znížiť spotrebu energie oproti klasickým žiarovkám až o 80 %. No dobre, ale klasické žiarovky už skoro nikto nemá, všetci majú úsporné. LED žiarovky majú výraznú úsporu aj oproti úsporným. Tipnite si akú. Je to približne o 30 % menej v prospech LEDiek. Keď skúsite šetriť na týchto miestach, peňazí na ďalší rozvoj vašej spoločnosti bude dostatok.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Aj vďaka tlačiarni môžete pri podnikaní ušetriť


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.