Preposlať Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

27.11.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Canon pokračuje v uvádzaní nových tlačiarní určených hlavne pre kancelárske použitie a tentoraz bolo predstavených hneď päť modelov. Štyri sú klasické tlačiarne a piaty je zaujímavý prístroj s integrovaným telefónom.

Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

ImageClass D1320

Canon predstavil celú novú modelovú radu označenú ako ImageClass D1300 Series a v tejto rade nájdeme hneď trojicu samostatných modelov a to ImageClass D1320, D1350 a D1370. Ďalšia tlačiareň nesie označenie LBP6670dn a prístroj s telefónom sa volá Faxphone L100. Pôjdeme pekne od začiatku a pozrieme sa na radu D1300. Jedná sa o laserové monochromatické multifunkčné tlačiarne a všetky tri modely v ponuke zvládnu ako tlač, tak kopírovanie a skenovanie. Modely D1350 a D1370 obsahujú navyše aj fax, pričom základnej tlačiarni D1320 bola táto schopnosť odoprená. Dizajn všetkých troch tlačiarní je takmer identický, jedná sa jednoducho o klasické kancelárske zariadenia, čomu zodpovedajú ako rozmery, tak farebné prevedenie. Až na malé detaily je tu tiež rovnaký ovládací panel, ktorý sa skladá z niekoľkých funkčných tlačidiel, monochromatického LCD displeja a nechýba ani alfanumerická klávesnica. Všetky tri tlačiarne sa pýšia rovnakou rýchlosťou, ktorá môže byť až 35 stránok za minútu (ppm) v prípade klasického a 17 ppm v prípade obojstrannej tlače, čo sú veľmi dobré výsledky.

Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

ImageClass D1350

Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

ImageClass D1370

Veľmi podobná je aj základná výbava, môžeme sa tešiť na automatický duplexer, vstupný zásobník na 500 listov papiera, USB port a rozhranie Ethernet. Mierne rozdiely sú v pamäti, najdrahší model disponuje pamäťou 256 MB, zatiaľ čo modely D1320 a D1350 majú 128 MB. Čo sa týka uvedenia na trh, tak všetky tri tlačiarne (D1320, D1350 a D1370) by mali byť dostupné v apríli a to za ceny 499, 599 a 799 dolárov (v prepočte asi 378, 454 a 605 eur bez DPH). Ďalšia novinka sa volá LBP6670dn a jedná sa o jednoduchú monochromatickú laserovú tlačiareň, ktorá je určená pre stredne vyťažené podniky. Tento model je celkom pekný, má elegantné biele telo, celkom kompaktné rozmery a jednoduchý ovládací panel. Zapáčila sa nám hlavne príjemná základná výbava, ktorá zahŕňa napríklad vstupný zásobník na 250 listov papiera, viacúčelový zásobník na 50 listov a ak by vám to bolo málo, môžete si zaobstarať ešte ďalší zásobník na 500 listov papiera. Celková kapacita tak môže byť až 800 listov papiera.

Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

LBP6670dn

Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií

Faxphone L100

Maximálna mesačná výťažnosť 50 000 výtlačkov by mala stačiť aj náročnejšej pracovnej skupine. Najvyššie rozlíšenie tlače je až 600 x 600 dpi a Canon sa u tohto modelu pýši rýchlosťou tlače 33 strán za minútu (ppm). Vo výbave nechýba ani duplexer pre obojstrannú tlač a konektivitu zastrešuje klasická dvojica a to port USB 2.0 a rozhranie Ethernet. Predaj by mal začať v apríli a to za cenu 399 dolárov (cca 302 eur bez DPH). Nakoniec sa v rýchlosti pozrieme na zaujímavý Faxphone L100. Jedná sa o kompaktnú krabičku, ktorá zvládne tlač, kopírovanie, skenovanie, fax a navyše ponúkne klasickú telefónnu linku. Tento prístroj sa bude hodiť do menších kancelárií, reštaurácií alebo rôznych poisťovní, kde všetko na jednom mieste oceníte. Rýchlosť tlače u tohto modelu je 19 ppm, kapacita pamäte pojme až 500 naskenovaných listov a samozrejme nebude chýbať ani adresár pre uloženie kontaktov. Cena tohto prístroja by sa mala pohybovať okolo 199 dolárov (cca 151 eur bez DPH).

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon predstavuje päť nových prístrojov do kancelárií


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.