Preposlať POČÍTAČ – NÁŠ KAŽDODENNÝ SPOLOČNÍK

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

POČÍTAČ – NÁŠ KAŽDODENNÝ SPOLOČNÍK

26.09.2012 | PR článek | Komentárov: 0 |

V dnešnej modernej dobe už skoro všetci vieme, čo je počítač a veľa z nás ho používa na uľahčenie svojej práce.

POČÍTAČ – NÁŠ KAŽDODENNÝ SPOLOČNÍK

Nenájdeme ho teda len v kanceláriach rôznych firiem, v predajniach, či fotoštúdiách, veľa z nás ho používa aj v domácom prostredí. Píšeme v ňom množstvo dokumentov, ktoré sú potrebné pri činnosti, ktorú vykonávame, žiaci a študenti si tu píšu rôzne seminárne práce a iné práce do školy. Dokumenty z neho tlačíme pomocou pripojiteľného výstupného zariadenia, ktorým je tlačiareň - samozrejme s kvalitnou náplňou do tlačiarne.

Niektoré tlačiarne sú zabudované do rôznych zariadení, iné sú spojené so scannerom alebo faxom. Tlačiareň pozostáva z mechanizmu na posuv papiera a zo zariadenia na ukladanie farby na požadované miesto. Náplne do tlačiarní môžu byť tonery alebo cartridge. Tonery sa používajú do laserových tlačiarní, cartridge je vlastne náplň do atramentovej tlačiarne. Poznáme aj značkové HP tonery.

Popíšme si napríklad HP 301, aby sme si priblížili jeho fungovanie. Tento toner poskytuje jednoduché používanie a poskytuje vysokú hodnotu. Textové dokumenty a ostrá grafika sú tlačené v kvalite laserovej tlače, ktoré sú veľmi stabilné a len tak ľahko nevyblednú. Táto náplň jednoducho monitoruje hladinu atramentu a dôležité tlačové úlohy sú tak ľahko dokončené aj pri nízkej hladine atramentu. U atramentových tlačiarní prebieha samočistiaci proces zvyčajne bezprostredne po zapnutí, prípadne pri dlhšom tlačení alebo v období dlhšej nečinnosti. Vysokovýkonný počítač s kvalitnou tlačiarňou a náplňou by mal teda sprevádzať každú firmu už od zakladania spoločnosti.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku POČÍTAČ – NÁŠ KAŽDODENNÝ SPOLOČNÍK


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.