Preposlať Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480

05.04.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Canon rozširuje svoju modelovú radu profesionálnych tlačiarní imageRUNNER a to hneď o dva modely. Obaja sú zamerané hlavne na kancelárske použitie a okrem vysokých výkonov ponúknu tiež veľmi dobrú výbavu.

Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480

Konkrétne sa jedná o tlačiarne s označením imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480 a sú to single tlačiarne, takže sú zamerané iba na tlač. Oba tieto modely ale môžu spolupracovať aj s multifunkčnými modelmi imageRUNNER ADVANCE MFP v pracovných staniciach určených pre najnáročnejších zákazníkov. Začneme tlačiarňou imageRUNNER LBP5280, ktorá je v tejto rade úplne nová a poteší hlavne rozsiahlou základnou výbavou. V tej nájdete napríklad automatický duplexer pre obojstrannú tlač, vstupný zásobník na 550 listov papiera, pamäť 768 MB a nechýba ani prístup k službám Encrypted Secured Print, Mail Box storage a Email Printing. Ak by sa vám zdala výbava nedostatočná, môžete ju samozrejme rozšíriť a výrobca okrem iného ponúka napríklad ďalší zásobník na 250 listov papiera alebo SD kartu s kapacitou 8 GB. Tento model je farebná laserová tlačiareň, takže je určená pre náročnejšiu klientelu, ktorá sa neuspokojí iba s monochromatickou tlačou.
Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480
Design je celkom podarený, celá tlačiareň je vyvedená v bielej farbe a jej horná časť a ovládací panel je tmavý, čo vyzerá zaujímavo. Keď už sme u toho ovládacieho panelu, tak ten obsahuje množstvo funkčných tlačidiel a nechýba tu ani 5 riadkový LCD displej, na ktorom sa zobrazujú informácie o tlači alebo nastavenia tlačiarne. Základné vlastnosti tohto modelu sú rýchlosť tlače 21 stránok za minútu (ppm) pri čiernobielej aj farebnej tlači a najvyššie rozlíšenie 2400 x 600 dpi. Cena tlačiarne imageRUNNER LBP5280 bola stanovená na 899 dolárov (cca 680,7 eur bez DPH). Teraz sa zameriame na trochu jednoduchší a aj lacnejší model imageRUNNER LBP3480. Jedná sa o single monochromatickú laserovú tlačiareň a práve len monochromatická tlač je hlavný rozdiel oproti vyššie uvedeným drahším súrodencami.
Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480
Design je takmer identický, ako u verzie LBP5280 a rovnaký je aj ovládací panel s 5 riadkovým LCD displejom. Ovládací panel obsahuje, okrem displeja, tiež 8 LEDiek a 12 operačných tlačidiel. Základná výbava zahŕňa vstupný zásobník na 250 listov papiera, pamäť 768 MB a vo výbave nájdeme tiež automatický duplexer pre obojstrannú tlač. Tento model podporuje tlačiarenské technológie Adobe PostScript 3, PCL5c / 6 a Canon UFR II. Za príplatok si budete môcť rozšíriť vstupný zásobník a to až na celkových 800 listov papiera a v príplatkovej ponuke sa nachádza aj SD karta s kapacitou 8 GB. Táto tlačiareň sa chváli hlavne veľmi dobrou rýchlosťou tlače, zvládne až 35 stránok za minútu (ppm) a to pri najvyššom rozlíšení 2400x 600 dpi. Základná cena modelu imageRUNNER LBP3480 bola stanovená na 599 dolárov (v prepočte asi 453,6 eur bez DPH).

Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Canon imageRUNNER LBP5280 a imageRUNNER LBP3480


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.