Preposlať Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube

12.04.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

V dnešnej novinke sa pozrieme na spoločnosť Xerox, ktorá predstavila hneď dve nové modelové rady svojich produktov ColorQube. Táto rada tlačiarní je zameraná hlavne na menšie a stredné podniky, ktorým ponúkne skvelú výbavu a vysoké výkony.

Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube

Spoločnosť Xerox je jeden z hlavných hráčov na poli kancelárskych tlačiarní už nejakých 20 rokov, avšak rada ColorQube bola predstavená až v roku 2009. Celkom sa ujala a Xerox ju pomaly začína modernizovať. Nové modelové rady ponesú označenie ColorQube 8700 a ColorQube 8900 a jedná sa o nasledovníkov existujúcich tlačiarní 8560 MFP a 8860 MFP. Xerox sa u týchto nových prístrojov zameral samozrejme tiež na nízke prevádzkové náklady a pri dlhodobom chode by mali byť nové prístroje až o 17% úspornejšie v porovnaní s ostatnými produktmi ColorQube. Začneme radou ColorQube 8700, v rámci ktorej sa do predaja dostanú hneď tri nové tlačiarne a to modely s označením 8700S, 8700X a 8700XF. Design asi nemá cenu príliš riešiť, sú to proste kancelárske tlačiarne a podľa toho aj vyzerajú. Avšak kombinácia svetlého tela a modrého ovládacieho panelu vyzerá vcelku podarene.
Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube
Dominantou prístroja je ovládací panel s farebným displejom, na ktorom sa nachádza množstvo funkčných tlačidiel. Všetky tri modely majú veľa funkcií spoločných a ponúknu napríklad maximálnu rýchlosť tlače 44 stránok za minútu (ppm), procesor pracujúci na frekvencii 1.33 GHz, pamäť s kapacitou 1 GB alebo najvyššie rozlíšenie tlače 2400 dpi. Vo výbave dostanete automatický duplexer pre obojstrannú tlač, základný zásobník na 525 listov papiera a konektivitu v podobe USB a rozhrania Ethernet. Maximálna mesačná výťažnosť je 120 000 výtlačkov, čo by malo stačiť aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Teraz sa pozrieme na hlavné rozdiely medzi týmito tromi tlačiarňami. Základný model 8700S ponúkne tlač, kopírovanie a skenovanie, zatiaľ čo tlačiarne 8700X a 8700XF sú osadené aj faxom. Top model 8700XF si budete môcť osadiť aj ďalšími dvomi zásobníkmi o kapacitách 2 x 525 listov papiera.
Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube
Modelovú radu ColorQube 8700 si Xerox cení v základe na 2499 dolárov (v prepočte asi 100,8 eur bez DPH). Vyššie postavená rada ColorQube 8900 obsahuje iba jeden model a to tlačiareň s označením 8900X. Vo veľa veciach je táto tlačiareň podobná vyššie uvedenej trojici, avšak ponúkne lepšie možnosti práce s papierom a rozsiahlejšie sprievodnou výbavou. Tento model zvládne tlač, kopírovanie, skenovanie a nechýba tu ani fax. Najvyššia rýchlosť tlače je 44 ppm a tlačiareň vie tlačiť v maximálnom rozlíšením 2400 dpi. Procesor 1.33 GHz, pamäť 1 GB a mesačná výťažnosť 120 000 výtlačkov sú zhodné s radou 8700. V základnej výbave dostanete vstupný zásobník na 525 listov papiera, automatický podávač na 100 listov papiera a samozrejme nebude chýbať ani možnosť rozšírenia vstupného zásobníka. Táto nová modelová rada je už dostupná prostredníctvom priameho predaja Xeroxu a to za cenu 4999 dolárov (v prepočte asi 201,5 eur bez DPH).

Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Xerox rozširuje ponuku modelovej rady ColorQube


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.